Szezlong

Szezlong – mini kanapa czy po prostu bardzo wygodny fotel? Wbrew pierwszemu skojarzeniu nadaje się nie tylko do gabinetu psychiatry. Doskonale pasuje do nowoczesnych wnętrz, domowych sal kinowych, kącików czytelniczych oraz jako wypoczynek na taras. Mebel przeznaczony strikte do błogiego lenistwa wraca do łask, zobaczmy więc, jak prezentuje się oferta u sprzedawców.

Gala Collezione prezentuje bardzo nowoczesny szezlong o profilowanym kształcie. Idealny do oglądania telewizji oraz czytania książek. Do kupienia tutaj za 1759 zł. W podobnym stylu – również bardzo nowoczesny, o profilowanym kształcie mamy szezlong Living Art. Dwie wersje kolorystyczne – biała i czarna. Cena nieco niższa – 1290 zł, do kupienia tutaj. Dysponując większą sumą można zakupić elegancki szezlong skórzany – Kare Design Elegance za 1829 zł lub Croco za 2250 zł.
Bardzo ozdobny, przypominający stylem Rokoko i pasujący tylko do konkretnie zaaranżowanego pomieszczenia mamy biały szezlong za 2799 zł oraz kremowy szezlong w tej samej cenie. Połączenie dekoracyjnego stylu z nowoczesnością uzyskamy kupując skórzany szezlong At Home za 1999 zł. Będzie pasował zarówno do stylizowanego pomieszczenia, jak i nowoczesnego wnętrza. Dostępny w białej oraz czarnej wersji kolorystycznej.

Szezlong w formie ławeczki to dobre rozwiązanie do salonu a nawet przedpokoju. Urozmaici wnętrze i nada mu niepowtarzalny charakter. Może być wykorzystywany zarówno do siedzenia, jak i jako miejsce popołudniowej drzemki.

  • Savannah Jennifer – szara ławeczka, prosta i stylowa, cena 1930 zł.
  • Florence Graphite – grafitowa ławeczka z jednostronnym zagłówkiem, cena 1950 zł.
  • Florence Velvet Amarant – intensywny róż na satynowej ławeczce. Model dość pretensjonalny, tylko dla odważnych. Cena 1900 zł.
  • Glamour Grafit – grafitowy szezlong w postaci ławeczki z jednostronnym zagłówkiem. Prosty, pasujący do większości wnętrz. Cena 990 zł. Do kompletu można dokupić fotel za 900 zł oraz pufę na wysokich nogach za 600 zł.

Wygodny i nowoczesny szezlong to odrobina luksusu, na którą możemy sobie pozwolić we własnym domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *