Kuchenka mikrofalowa

Mikrofala wcale nie jest prostym urządzeniem AGD do kupienia dla domu. Mamy ogromny wybór, zróżnicowane ceny i ich właściwości. Przede wszystkim chcemy kupić tanią, szybko i równomiernie podgrzewającą posiłki. W dziale kuchnie mikrofalowe kupujący najchętniej wybierają produkty firmy Zelmer (udział 38.3%). Na kolejnych miejscach uplasowały się firmy: Samsung (27.9%) oraz Mastercook (9.5%). Średnia cena najpopularniejszych 20 produktów w kategorii Kuchnie mikrofalowe wynosi 288 złotych. Najchętniej kupowany model kuchni mikrofalowej to Zelmer 29Z010 w cenie od 280 do 547.35 zł. Najtańszą mikrofalówkę kupimy za 139 zł (Amica AMG17M70).

Przed zakupem należy zwrócić uwagę na jakość samego sprzętu, markę producenta, opinie użytkowników i długość gwarancji (średnia to 2 lata). Warto upewnić się, że urządzenie jest wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz posiada obrotową tacę o dużej średnicy. Ułatwi to przygotowywanie potraw i wygodniej nam będzie podgrzać duży talerz z posiłkiem. Warto również dopłacić za mikrofalę z grillem, trybem odmrażania, czy termoobiegiem. Oczywiście im większa moc, tym szybciej podgrzejemy jedzenie – najpopularniejsze modele mikrofalówek działają mocą od 800 do 1000 W.

Mikrofala za 400 zł

Posiadając budżet 350-400 zł przeszukaliśmy nasz katalog produktów i znaleźliśmy dla Państwa dwa ciekawe modele mikrofalówek – Samsung GE89MST i Zelmer 29Z024 – które spełniają powyższe wymagania. Są one bardzo chętnie kupowane (i komentowane), zbierają pozytywne recenzje, a na rynku dostępne są już od kilku lat.

Samsung GE89MST należy do nowej linii kuchenek mikrofalowych Ogun firmy SAMSUNG, która charakteryzuje się wysokiej klasy wzornictwem, szerokimi drzwiczkami i eleganckimi elementami ze stali nierdzewnej. Komora kuchenki jest pokryta emalią ceramiczną, zapewnia trwałą i gładką powierzchnię, która jest odporna na zarysowania i łatwa do czyszczenia, zaś powłoka antybakteryjna chroni przed drobnoustrojami. Mikrofala posiada również talerz do opiekania na chrupko, który błyskawicznie odgrzewa zamrożone potrawy, takie jak pizza, zachowując ich oryginalny smak. Ta funkcja umożliwia także smażenie zdrowych potraw bez tłuszczu. Talerz Crusty idealnie nadaje się również do opiekania na chrupko gotowych mrożonych potraw takie jak bagietki, quiche czy skrzydełka kurczaka.

 
Zelmer 29Z024 to wysokiej klasy kuchenka posiadająca panel dotykowy, której pojemność wynosi 25 litrów. Dzięki połączeniu termoobiegu z grillem i elektroniczną regulacją temperatury przy każdym pieczeniu możliwe jest uzyskanie idealnych warunków do przyrządzania potraw gwarantujących ich doskonałe zarumienienie i chrupkość jednocześnie skracając czas przygotowania i oszczędzając energię. Posiada 9 zakresów mocy mikrofal oraz automatycznych programów gotowania. Funkcje te ułatwiają dobór odpowiedniej temperatury, a także pozwalają dowolnie zaprogramować proces przygotowania posiłku.

3 komentarze do “Kuchenka mikrofalowa”

  1. Dobry ten z Media Expert. TEraz jest tam promo że dostajesz zdrapkę i wygrywasz kasę. Coekawe tylko ile zdrapek wygrywa :O No a ten model ujdzie chociaż widziałem lepszew tej cenie, więc radze jeszcze poszukać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *