Strona główna Hobby Ile kosztuje bilet do Multikina?

Ile kosztuje bilet do Multikina?

autor Franciszka Wiśniewska
2 komentarze 19,6K odsłon 4 minuty czytania

Co roku powstają nowe produkcje filmowe, które zachwycają niejednego kinomaniaka. Z ciekawością oglądają zwiastuny zbliżających się premier filmowych i z niecierpliwością czekają na wydanie filmów kinach. Stąd wybieramy odpowiednie kino, które oferuje nam wiele możliwości, aby zapewnić nie tylko seans filmowy, ale także różne atrakcje z tym związane. W poniższym artykule podpowiemy, ile kosztuje bilet do multikina, oraz pokażemy formy kupna biletów.

Co oferuje Multikino?

Każdy z nas ma swoje wybrane kino, do którego najchętniej chodzi. Wiąże się to z różnymi atrakcjami, jakie zapewniają, oraz ceny biletów są zdecydowanie w normie. Jednakże każde kino posiada swój system, który oferuje wiele możliwości związanymi z różnymi promocjami. Multikino także posiada wiele ofert, które mogą zadowolić niejednego klienta. Gdy zamierzamy kupić bilet, warto zapoznać się z różnymi promocjami, aby nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale także zapewnić atrakcję na jak najwyższym poziomie. Pierwszą z nich można wyróżnić specjalne karty rodzinne do kina. Jest to opcja dla rodzin, które lubią ze sobą spędzać czas. Oprócz rabatów każda pociecha może otrzymać specjalny gadżet, by umilić seans filmowy. Drugą z propozycji jest system Payback. Jeśli posiadasz kartę Payback i nadmiernie zbierasz punkty poprzez zakupy w jakichś sklepach, to ta forma byłaby dla ciebie korzystna. Nie tylko wzbogacisz swoje konto punktami Payback, ale także otrzymasz specjalną zniżkę na zakup biletów. Jeśli posiadasz samochód i jeździsz nim często do Multikina, to trzecią promocją jest uzyskanie darmowego parkowania przy zakupie biletu na okres 4 godzin.

Jak można kupić bilet do Multikina?

Istnieje kilka opcji związanych z kupnem biletów do Multikina. Jedni preferują standardową formę zakupu biletu do Multikina w konkretnym punkcie, a drudzy wolą korzystać z innych opcji. Ostatnimi czasy większość ludzi chętnie kupuje bilety do Multikina drogą online, ponieważ jest to wygodne i praktyczne. Oczywiście każda forma jest odpowiednia, niemniej jednak każda forma może posiadać innego rodzaju płatności. W konkretnym punkcie możemy kupić bilet na seans filmowy i otrzymamy od sprzedawcy bilet. W przypadku zakupu biletu drogą elektroniczną możemy albo wydrukować bilet, albo dzięki specjalnej aplikacji otrzymać bilet elektroniczny, na którym powinien się znajdować kod kreskowy w celu zeskanowania.

Ile kosztuje bilet do Multikina?

W zależności od rodzaju biletów ceny będą się różnić. Można wymienić takie bilety jak bilet ulgowy i bilet normalny – to oczywiste. Ceny biletów mogą się różnić w zależności od lokalizacji kina, dnia tygodnia, godziny seansu, rodzaju seansu (2D, 3D, IMAX, itp.), oraz rodzaju biletu (normalny, ulgowy, rodzinny, itp.):

Rodzaj Biletu Cena w dni powszednie Cena w weekendy
Normalny 2D 25 PLN 30 PLN
Ulgowy 2D 20 PLN 25 PLN
Rodzinny 2D 20 PLN (osoba) 25 PLN (osoba)
Normalny 3D 30 PLN 35 PLN
Ulgowy 3D 25 PLN 30 PLN
Rodzinny 3D 25 PLN (osoba) 30 PLN (osoba)
Normalny IMAX 40 PLN 45 PLN
Ulgowy IMAX 35 PLN 40 PLN
Rodzinny IMAX 35 PLN (osoba) 40 PLN (osoba)

 

Z biletów ulgowych mogą korzystać osoby, które chodzą do szkół i posiadają legitymację szkolną lub dokument potwierdzający o przynależności do szkół, przykład cen dla biletów ulgowych i normalnych:

Miasto Bilet normalny 2D Bilet ulgowy 2D
Warszawa 25 PLN 20 PLN
Kraków 25 PLN 20 PLN
Łódź 24 PLN 19 PLN
Wrocław 24 PLN 19 PLN
Poznań 24 PLN 19 PLN
Gdańsk 24 PLN 19 PLN
Szczecin 23 PLN 18 PLN
Bydgoszcz 23 PLN 18 PLN
Lublin 23 PLN 18 PLN
Katowice 23 PLN 18 PLN

uwaga: ceny mogą się różnić i zawsze warto sprawdzić aktualne ceny na stronie internetowej Multikina.

W przypadku biletów normalnych to mogą zakupić go osoby, które – jak wiadomo – nie uczą się i posiadają dorosły wiek. Ile kosztuje bilet do Multikina? W przypadku biletu ulgowego cena wynosi 15 zł. Bilet normalny kosztuje 20 zł. Istnieją jeszcze inne rodzaje biletów tj. bilet rodzinny i grupowy, który w obu przypadkach będzie kosztował nie więcej jak 13 zł. Multikino oprócz wymienionych wyżej promocji, oferuje także specjalne zniżki na bilety w konkretnych dniach, gdzie ceny biletów zdecydowanie się zmniejszą.

Ile kosztuje abonament w Multikinie?

W Polsce ceny abonamentów w Multikinie zaczynają się od około 35 złotych za miesiąc i mogą sięgać nawet do ponad 100 złotych za miesiąc, w zależności od wybranej opcji i ilości dostępnych seansów.

Warto pamiętać, że ceny abonamentów w Multikinie mogą się zmieniać w zależności od promocji i sezonu. Przed zakupem abonamentu najlepiej sprawdzić ofertę na stronie internetowej Multikina lub skontaktować się bezpośrednio z wybranym kinem i zapytać o aktualne ceny i warunki.

Ile kosztują przekąski w Multikinie?

Zazwyczaj ceny przekąsek są wyższe niż w zwykłych sklepach lub kinach niezwiązanych z większymi sieciami kinowymi.

Przykładowe ceny przekąsek w Multikinie w Polsce to:

  • duże popcorny: około 15-20 złotych,
  • napoje gazowane: około 10-15 złotych,
  • nachos: około 15-20 złotych,
  • batony czekoladowe: około 5-10 złotych,
  • hot dogi: około 12-20 złotych.

Warto pamiętać, że ceny przekąsek mogą się różnić w zależności od regionu, w którym znajduje się kino oraz od aktualnej oferty. Przed zakupem przekąsek w Multikinie warto sprawdzić ceny na stronie internetowej kina lub na miejscu w kasie.

podobne artykuły

2 komentarze

Daria 31 maja 2022 - 13:09

Pamiętam czas, gdy w Multikinie bilety tak staniały. To było duże udogodnienie. Niestety przez pandemię przestaliśmy chodzić do kina i w sumie tak już nam zostało. Aż sobie sprawdzę, co tam teraz grają na dużym ekranie.

odpowiedz
Adam 3 czerwca 2022 - 14:23

Moim zdaniem najbardziej opłaca się mieć karty unlimited, to mega korzystna możliwość + wtedy więcej się chodzi do kina, bo nie chce się, żeby przepadło :D

odpowiedz

zostaw komentarz

O stronie

Strona ilekosztuje.pl to odpowiedzi na Wasze pytanie w temacie kosztów zakupu, użytkowania, usług i innych, gdzie pytanie o cenę produktu, usługi czy np. remontu mieszkania. Wy pytacie o koszt, my szukamy odpowiedzi i opisujemy koszty!

copyright © 2015 ilekosztuje.pl