Strona główna Rodzina Ile kosztuje prezent dla Mamy?

Ile kosztuje prezent dla Mamy?

autor ile kosztuje
0 komentarz 364 odsłon 4 minuty czytania

Dla wszystkich niezorientowanych przypominam, że “Dzień Matki” w Polsce wypada 26 maja. Niestety będąc dorosłym, nie wypada dać mamie coś więcej niż własnoręcznie wykonaną laurkę. Z doświadczenia wiemy, że mamy nie oczekują wiele i często największą przyjemność sprawi nieoczekiwana wizyta i kilka chwil spędzonych razem . Co jednak jeśli chcemy dać mamie prezent? Co wybrać i ile będzie to kosztowało?

Ile kosztuje prezent dla Mamy?

W zależności od budżetu, prezent dla mamy może kosztować od kilku do kilkuset złotych. W niższej cenie można znaleźć proste, ale piękne kwiaty, ładne kartki, czy drobne upominki, takie jak zapachowe świece, kosmetyki lub biżuterię. Jeśli budżet jest większy, można zdecydować się na droższe prezenty, takie jak wyjątkowa biżuteria, ekskluzywna torebka, gadżety kuchenne lub elektroniczne, a nawet wakacje.

Ile kosztuje kartka ze zdjęciem?

Mamy to lubią. Jeśli więc dzieli was odległość możesz zrobić zdjęcie specjalnie dla mamy i dołączyć do życzeń. Widok ukochanego dziecka mamie nigdy się nie znudzi i na pewno będzie się cieszyć z tak drobnego podarunku. Kwota jest tutaj bardzo niewielka, zmieści się w 10zł razem z przesyłką.

Ile kosztuje biżuteria?

Jest zawsze dobrym pomysłem. Jeszcze lepszym jest biżuteria tematyczna – z tego ucieszą się młode mamy oraz te mające dorosłe już dzieci. Biżuteria na dzień mamy powinna być subtelna, pasować do wszystkiego i nie niszczyć się podczas codziennego noszenia. Wszelkiego rodzaju grawery są bardzo mile widziane – to one świadczą o okazji i wywołają maminy uśmiech za każdym razem kiedy na nie spojrzy. W zależności od rodzaju biżuterii i użytego kruszcu możemy wydać od 30 zł do kilku tysięcy. Ale nie przesadzajmy – drogocenny prezent jest na wyjątkową okazję (np. okrągłe urodziny), rozglądajmy się za czymś do 200 zł.

Ila kosztuje naszyjnik?

Naszyjnik to często wybierany prezent dla mamy. Ile kosztuje ta biżuteria?

typ naszyjnika cena
z biżuterii kostiumowej 40 – 400 zł
ze srebra 80 – 2 000 zł
ze złota 800 – 8 000 zł
z platyny 2,000 – 20 000 zł
z diamentami 4,000 – 80 000 zł
z perłami 400 – 12 000 zł

Ile kosztuje bransoletka?

A ile kosztuje bransoletka? Omawiamy to poniżej.

Typ bransoletki cena
z biżuterii kostiumowej 20 – 200 zł
ze srebra 50 – 1 000 zł
ze złota 400 – 4 000 zł
z platyny 1,000 – 10 000 zł
z diamentami 2,000 – 40 000 zł
z perłami 200 – 3 000 zł

Ile kosztuje komplet biżuterii?

A może zamiast poszczególnych elementów, warto sprezentować mamie komplet biżuterii?

typ biżuterii cena
komplet biżuterii kostiumowej 60 – 600 zł
komplet biżuterii ze srebra 150 – 3 000 zł
komplet biżuterii ze złota 1,200 – 12 000 zł
komplet biżuterii z platyny 3,000 – 30 000 zł
komplet biżuterii z diamentami 5,000 – 100 000 zł
komplet biżuterii z perłami 600 – 15 000 zł

Ile kosztuje coś do domu?

Z braku laku często kupujemy mamie coś przydatnego – do kuchni na przykład. Osobiście nie uważam takiego prezentu za udany i czułabym się urażona powiedzmy patelnią. Jeśli już kupujemy coś z wyposażenia wnętrz niech będzie to coś ładnego, wazon/figurka/świecznik. Ewentualnie dobrej jakości komplet ręczników/narzuta/pościel.

Przykładowo, jeśli chodzi o dekoracje wnętrz, to cena może zaczynać się od kilku złotych za drobny przedmiot, a skończyć się na kilku tysiącach złotych za ekskluzywny przedmiot, takie jak obraz czy rzeźba. Podobnie jest w przypadku mebli – proste, nowoczesne krzesła mogą kosztować od kilkudziesięciu złotych, natomiast designerskie fotele lub sofy mogą kosztować kilka tysięcy złotych.

Ile kosztuje karta podarunkowa lub kupon na zabiegi

Jeśli mama dba o siebie to będzie to świetny prezent. Na pewno go doceni a my wydamy tyle, ile uważamy za stosowne. Mamy w zasadzie pełną dowolność zabiegów. Różnorodne sklepy również oferują swoje karty podarunkowe.

zabieg cena
zamykanie naczynek (dwa zabiegi) 69,99 zł
masaże w SPA 89,99 zł
mikrodermabrazja 49,99 zł
podologiczny 59,99 zł
pakiet na ciało i twarz 99 zł

Mamy nadzieję, że nasz dzisiejszy artykuł pomoże Wam w wyborze idealnego prezentu dla mamy. Macie jeszcze inne pomysły? Dajcie nam znać!

podobne artykuły

zostaw komentarz

O stronie

Strona ilekosztuje.pl to odpowiedzi na Wasze pytanie w temacie kosztów zakupu, użytkowania, usług i innych, gdzie pytanie o cenę produktu, usługi czy np. remontu mieszkania. Wy pytacie o koszt, my szukamy odpowiedzi i opisujemy koszty!

copyright © 2015 ilekosztuje.pl