Strona główna Regulamin

Regulamin

autor Weronika Kuszewicz

Postanowienia ogólne:

1. Autor chcący opublikować swój artykuł lub felieton w serwisie ilekosztuje.pl, zobowiązany jest do dokonania darmowej rejestracji, która jest jednoznaczna z akceptacją postanowień zawartych w regulaminie.

2. Każdy zgłoszony do publikacji tekst musi być oryginalny, oznacza to, że niedozwolone jest publikowanie treści, które znajdują się na innych stronach www. Jednocześnie zgodnie z art. 116 „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z 4.02.1994 r., niedozwolone jest plagiatowanie i przedrukowywanie artykułów opublikowanych na stronie ilekosztuje.pl. Niedostosowanie się do tych warunków będzie zgłaszane na policje.

3. Autor jest całkowicie odpowiedzialny za publikowany treść. Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za szkody, które mogą być wynikiem wykorzystania artykułów publikowanych na witrynie.

4. Twórca publikacji winien posiadać do niej pełne prawa autorskie.

5. Publikacje nie spełniające warunków określonych przez administratora strony nie będą publikowane. Ponadto właściciel serwisu ma prawo odmówić publikacji dowolnego tekstu bez podania powodu.

6. Administrator serwisu ilekosztuje.pl nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie informacji zawartych w publikowanych artykułach. Jednocześnie opinie pojawiające się w publikacjach nie powinny być przypisywane właścicielowi serwisu.

&. Serwis ilekosztuje.pl ma charakter informacyjny oraz poradnikowo-rozrywkowy, przy czym zawarte w publikacjach treści nie stanowią przepisów ani instrukcji, którym należy się podporządkować.

9. Administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pojawiających się w serwisie pod poszczególnymi artykułami.

 

Warunki zamieszczania artykułów w serwisie:

– artykuły muszą być poprawne pod względem ortografii i gramatyki języka polskiego,

– artykuły powinny być czytelne i przejrzyste dla czytelników,

– każdy artykuł zgłoszony do publikacji musi mieć nie mniej niż 2500 znaków liczonych bez odstępów,

– istnieje możliwość zamieszczenia w publikacji jednego linka w postaci URL lub brand,

– zamieszczone linki nie mogą prowadzić do zewnętrznych domen zawierających treści niezgodne z prawem lub przeznaczone dla dorosłych,

– każdy artykuł powinien być zilustrowany dołączonym obrazkiem lub zdjęciem, które nie łamią przepisów „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych”.

O stronie

Strona ilekosztuje.pl to odpowiedzi na Wasze pytanie w temacie kosztów zakupu, użytkowania, usług i innych, gdzie pytanie o cenę produktu, usługi czy np. remontu mieszkania. Wy pytacie o koszt, my szukamy odpowiedzi i opisujemy koszty!

copyright © 2015 ilekosztuje.pl