Dolce Gusto

Krups wyprodukował jakiś czas temu specyficzny ekspres do kawy. Zaskakuje przede wszystkim designem. Nieduży, zgrabny nowoczesny – te kryteria spełnia każdy z modeli. Jego cena waha się od 230 – 800 zł.

Za co płacimy? Za możliwość zrobienia kawy konkretnej firmy. Nie oznacza to, że kawa jest zła, wręcz przeciwnie – jest bardzo dobra ale kupując ekspres Dolce Gusto nie możemy zrobić kawy innej niż Nescafe Dolce Gusto. Ekspres Krups jest zaprojektowany tak aby nie trzeba było do niego kupować filtrów. Codzienne czyszczenie wymaga w zasadzie tylko przepłukania jednej części. Kawę robi się banalnie – wkładasz kapsułkę, podstawiasz kubek i włączasz.

Te udogodnienia mają swój minus – do ekspresu trzeba kupować specjalne kapsułki z kawą – Nescafe Dolce Gusto, żadnej innej kawy nie da się w nim zrobić. Krups nie jest więc dobrym pomysłem dla osób, które lubią dużą różnorodność kawową. Jest zdecydowanie dla osób, które lubią dobrą kawę ale chcą uniknąć czyszczenia oraz oszczędzić czas.

Ile kosztuje kawa zrobiona w Dolce Gusto? Około 3 zł za sztukę. Cena waha się w obie strony w zależności od wybranej kawy.

Ekspresy z serii Dolce Gusto

  • Piccolo – mniejsza wersja ekspresu. Cena 258 – 490 zł.
  • OnPack – pojemność 1,5 litra. Cena 319 – 540 zł.
  • Creativa – najbardziej funkcjonalny z serii. Cena 522 – 720 zł.
  • Okrągły – zachwyca designem. Cena 379 – 600 zł.
  • Półokragły -cena 329 – 550 zł.

Wśród smaków kaw wybór jest duży. Poniżej prezentujemy ciekawsze smaki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *