Strona główna Dom Ile kosztuje spieniacz do mleka?

Ile kosztuje spieniacz do mleka?

autor ile kosztuje
0 komentarz 268 odsłon 2 minuty czytania

Będąc w temacie domowej kawiarni, warto wspomnieć o małym, aczkolwiek użytecznym urządzeniu. Spieniacz do mleka, czyli coś, czym jeszcze bardziej rozpieścimy swoje podniebienie. Kawiarniana kawa ma grubą puszystą piankę, którą trudno uzyskać domowymi metodami. Zazwyczaj po prostu wlewamy mleko do kawy, zapominając o cudownej piance. A tymczasem nie musimy z tej przyjemności rezygnować, bo podstawowy spieniacz do mleka można kupić już za niewielką kwotę.

Co to spieniacz do mleka?

Spieniacz do mleka to urządzenie służące do ubijania mleka w celu uzyskania gęstej i puszystej pianki, która jest niezbędna do przygotowania wielu rodzajów kaw, takich jak cappuccino czy latte. Działa poprzez wprowadzanie powietrza do mleka, zwiększając jego objętość i zmieniając konsystencję na kremową. Spieniacze mogą być ręczne lub elektryczne, oferując różne metody i stopnie spienienia, w zależności od potrzeb użytkownika.

Ile kosztuje tani spieniacz do mleka?

Do 20 zł można kupić spieniacze na baterie, które nie posiadają pojemnika na mleko. Końcówkę wkładamy do kubka i włączamy. W nieco wyższej cenie można kupić spieniacze z pojemnikami na mleko. Więcej czyszczenia, ale szczelne zamknięcie pozwala uniknąć zabrudzeń (np. Clatronic 21 zł).

Ile kosztuje droższy spieniacz do mleka?

To, ile kosztuje droższy spieniacz do mleka, opisujemy poniżej.

model spieniacza do mleka cena
Bialetti Milk Frother MKF02 bianco 259,28 zł
Pulcina 187,00 zł
ADLER AD 4478 139,90 zł
SM 3584 Inox SEVERIN 229,00 zł
G3Ferrari G10173 249,99 zł
Bomann MS 344 CB 19,00 zł
Koenic KMF 5211 229,00 zł
Antonio Gefu 134,99 zł
Koenic KMF 15321 B 159,99 zł
Dorre Macy 25 119,00 zł

Naszym zdaniem użycie spieniacza do mleka może być bardzo wartościowe dla miłośników kawy i innych napojów mlecznych, którzy chcą w domowym zaciszu cieszyć się jakością napojów zbliżoną do tej z profesjonalnych kawiarni. A co Wy myślicie o tym urządzeniu?

podobne artykuły

zostaw komentarz

O stronie

Strona ilekosztuje.pl to odpowiedzi na Wasze pytanie w temacie kosztów zakupu, użytkowania, usług i innych, gdzie pytanie o cenę produktu, usługi czy np. remontu mieszkania. Wy pytacie o koszt, my szukamy odpowiedzi i opisujemy koszty!

copyright © 2015 ilekosztuje.pl