Strona główna Telekomunikacja Ile kosztuje Nokia 500?

Ile kosztuje Nokia 500?

autor ile kosztuje
0 komentarz 462 odsłon 3 minuty czytania

Nokia M500 to funkcjonalny telefon komórkowy trzeciej generacji. Dzięki zastosowaniu dotykowego wyświetlacza sterowanie było bardzo proste i intuicyjne. W obsłudze pomagał również bardzo duży jak na telefon komórkowy ekran wielkości 3.2″. Do dyspozycji użytkownika było 2 GB pamięci wbudowanej. Można było ją powiększyć kartami pamięci. Telefon posiadał wbudowany aparat fotograficzny o rozdzielczości 5,0 MPx z zoomem o 4x powiększeniu. Drugi aparat umieszony z przodu obudowy umożliwiał prowadzenie videorozmów. Wbudowany odtwarzacz mp3 z powodzeniem mógł zastąpić przenośne sprzęty audio. Model ten posiadał obsługę radia FM.

Co wyróżniało Nokię 500?

Kierowców ucieszył fakt, że telefon ma opcję wybierania głosowego niektórych funkcji. Dzięki wbudowanemu modułowi GPS można korzystać z programów do nawigacji satelitarnej. Bezprzewodowe akcesoria jak np. zestawy słuchawkowe nie są dla tego modelu problemem, posiadał bowiem bluetooth. Telefon wyposażony był w kartę Wi-Fi do bezprzewodowego łączenia się z internetem. Osobom często przeglądającym dokumenty lub czytającym e-booki przypadnie do gustu dołączona przeglądarka plików tekstowych. Czujnik ruchu ukryty w obudowie reagował na położenie urządzenia np. poprzez odpowiednie obracanie obrazu. Oszczędność energii gwarantował czujnik światła, który sam dostosowuje moc podświetlenia ekranu w zależności od jasności otoczenia. Złącze Jack 3,5mm pozwalało używać dowolnych słuchawek z tym wejściem. Maksymalny czas rozmów w tym modelu to 7 godzin. Nieużywany telefon w stanie czuwania wytrzymywał 21 dni. Gwarancja producenta obejmowałaokres dwóch lat.

Ile kosztuje Nokia 500?

Nokia 500 to smartfon wydany w 2011 roku. Obecnie, w 2022 roku, ta Nokia jest już dość starym modelem i nie jest już oficjalnie produkowana ani sprzedawana przez producenta.

Jeśli jednak interesuje Cię cena Nokii 500 w okresie, gdy była produkowana i sprzedawana, to warto wiedzieć, że cena zależała od wielu czynników, takich jak kraj, w którym była sprzedawana, sieć sklepów czy też dostępność. W momencie premiery cena nowej Nokii 500 wynosiła około 800 złotych. Jednak po kilku miesiącach od premiery, cena ta zaczęła spadać, a na aukcjach internetowych można było kupić tę Nokię już za około 500-600 złotych.

Nokia 500 to smartfon wydany w 2011 roku. Obecnie, ta Nokia jest już dość starym modelem i nie jest już oficjalnie produkowana ani sprzedawana przez producenta. Jeśli jednak interesuje Cię cena Nokii 500 w okresie, gdy była produkowana i sprzedawana, to warto wiedzieć, że cena zależała od wielu czynników, takich jak kraj, w którym była sprzedawana, sieć sklepów czy też dostępność. W momencie premiery cena nowej Nokii 500 wynosiła około 800 złotych. Jednak po kilku miesiącach od premiery, cena ta zaczęła spadać, a na aukcjach internetowych można było kupić tę Nokię już za około 500-600 złotych.

Ile kosztuje Nokia 500 używana?

Cena używanej Nokii 500 zależy od wielu czynników, takich jak stan techniczny, ilość zarysowań na obudowie, obecność oryginalnych akcesoriów, a także miejsce, w którym chcesz ją kupić. Na popularnych platformach handlowych, takich jak Allegro czy OLX, można znaleźć oferty sprzedaży używanych Nokii 500 w cenie od około 50 do 150 złotych, ale cena ta może się różnić w zależności od regionu i warunków sprzedaży.

podobne artykuły

zostaw komentarz

O stronie

Strona ilekosztuje.pl to odpowiedzi na Wasze pytanie w temacie kosztów zakupu, użytkowania, usług i innych, gdzie pytanie o cenę produktu, usługi czy np. remontu mieszkania. Wy pytacie o koszt, my szukamy odpowiedzi i opisujemy koszty!

copyright © 2015 ilekosztuje.pl