HTC Desire S

HTC Desire S kupisz w zwykłej sprzedaży od 1199 zł, albo już od 359 zł u operatorów komórkowych, np. w abonamencie 145 złotych w sieci Play.

HTC Desire S telefon ten jest świetnie wykonany, obudowa jest stworzona z jednego kawałka aluminium, metal jest świetnej jakości. Wprawdzie są w obudowie elementy plastikowe lecz również bardzo dobrej jakości. Ekran wykonany jest ze szkła hartowanego co sprawia, że wyświetlacz naprawdę trudno porysować. Wyświetlacz wykonany w technologii super LCD nie jest to niestety super AMOLED lecz wyświetlacz sprawdza się znakomicie. Wysoki kontrast jak i kąty widzenia są zadowalające, chodź brak pełnej głębokiej czerni czy pełnego odwzorowania barw lecz jest to najlepszy ekran wykonany w tej technologii na rynku. Panel dotykowy działa sprawnie i płynnie.

HTC Desire S wyposażony jest w procesor jedno gigahercowy jest to procesor jednordzeniowy, telefon posiada również 768 Mb pamieci RAM. Smartfon pracuje na systemie operacyjnym Android 2.3.3. Jeśli chodzi o wbudowaną pamięć to mamy do dyspozycji 1 GB, który oczywiście możemy rozbudować poprzez karty pamięci nawet do 32 GB. Telefon jest bardzo szybki i wydajny, nie zacina się nawet gdy pracujemy na wymagających aplikacjach.

Jeśli chodzi o multimedia to telefon oferuje nam wszystko co powinien mieć smartfon. Wbudowane dwa aparaty o rozdzielczości 5 Mpx ora 0.3 Mpx. Zdjęcia nie są rewelacyjne, konkurencyjne telefony wykonują lepsze zdjęcia. Aparatowi brakuje również trybów fotografowania, które poprawiły by jakość wykonanych zdjęć. Video wykonane tym smartfonem są bardzo dobre, mamy tu do czynienia z nagrywaniem w jakość HD (720p, 30 klatek na sekundę). Filmy nagrane tym telefonem są płynne i dobrze oddają kolory oraz nasycenie barw. Tajwański producent umieścił również znakomity odtwarzacz muzyki, możliwe funkcję odtwarzania muzyki oraz wbudowany equalizer.

Sprawna przeglądarka oraz znakomita nakładka systemowa oraz możliwość odtwarzania plików flesz w jakości 720p dopełniają obrazu tego smartfona co sprawia że ten telefon jest bardzo ciekawą propozycją na rynku. Warto pamiętać, że każdy smartfon wykorzystujący system operacyjny android czy IOS potrzebuje dużo energii do pracy, co sprawia że baterie wytrzymują maksymalnie dzień pracy.

Najpopularniesze smartfony w ostatnim kwartale

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *