Strona główna Telekomunikacja Ile kosztuje HTC One X?

Ile kosztuje HTC One X?

autor ile kosztuje
0 komentarz 296 odsłon 1 minuty czytania

HTC One X ma 4,7-calowy ekran Super IPS LCD2 o rozdzielczości 720 x 1280 pikseli, pokryty Gorilla Glass. Posiada aparat 8 megapikseli, 32 GB wbudowanej pamięci, Bluetooth 4.0, baterię o pojemności 1800 mAh, a prędkość internetu dochodzi do 21 Mb/s (w technologii HSPA+).

Cechy HTC One X

Potężną moc czterordzeniowego procesora zapewniał błyskawiczne przeglądanie Internetu, niezwykłą jakość zdjęć oraz emocjonującą dynamikę gier. Smartfon został wyposażony w układ Nvidia Tegra 3, taktowany zegarem 1,5 GHz z dodatkowym chipem graficznym ULP GeForce. Ten procesor znany jest m.in. z tabletów. Dodatkowo posiada niesamowity aparat fotograficzny, którym… można robić zdjęcia podczas kręcenia filmów.

Ile kosztuje HTC One X?

HTC One X to smartfon, który został wprowadzony na rynek w 2012 roku. Obecnie, ze względu na to, że model ten jest już przestarzały, jego cena może się znacznie różnić w zależności od sklepu i stanu urządzenia (nowe lub używane).

W momencie premiery HTC One X kosztował około 2000 złotych. Obecnie, w Polsce, cena za nowy model tego smartfona jest trudna do ustalenia, ponieważ nie jest już oferowany przez większość sklepów. Jednak można spotkać oferty na portalach aukcyjnych lub sklepach internetowych, gdzie cena nowego HTC One X wynosi około 500-600 złotych.

Ile kosztuje HTC One X używany?

Cena za używany HTC One X zależy od wielu czynników, takich jak stan urządzenia, ilość pamięci wewnętrznej czy też rok produkcji. W zależności od tych czynników używany HTC One X można znaleźć w cenie od około 200 do 400 złotych.

 

podobne artykuły

zostaw komentarz

O stronie

Strona ilekosztuje.pl to odpowiedzi na Wasze pytanie w temacie kosztów zakupu, użytkowania, usług i innych, gdzie pytanie o cenę produktu, usługi czy np. remontu mieszkania. Wy pytacie o koszt, my szukamy odpowiedzi i opisujemy koszty!

copyright © 2015 ilekosztuje.pl