Strona główna Telekomunikacja Ile kosztuje iPhone 4S?

Ile kosztuje iPhone 4S?

autor ile kosztuje
0 komentarz 433 odsłon 2 minuty czytania

iPhone – smartfon przygotowany przez Apple Inc., oparty na systemie operacyjnym iOS mający pełnić funkcje telefonu komórkowego, platformy rozrywkowej i komunikatora internetowego. Urządzenie posiada także wbudowaną przeglądarkę internetową Safari Mobile umożliwiającą przeglądanie niektórych zasobów sieciowych.

Czym wyróżnia się iPhone 4S?

iPhone 4S ma aparat fotograficzny 8 megapikseli (3264×2448 pikseli), 3,5-calowym ekran LCD z ledowym podświetleniem o rozdzielczości 640 x 960 i 16 GB wewnętrznąj pamięć. Czas czuwania wg producenta to 12.5 dnia! Użytkownicy chwalili go za szybkość działania, wyświetlacz, funkcjonalność, dobrą współpracę z komputerem i oczywiście rewelacyjny design! Najczęstszą wymienianą wadą jest brak radia oraz wysoka cena.

Gdzie można kupić iPhone 4S?

iPhone 4S był produkowany przez Apple w latach 2011-2014, jednak został wycofany z oferty po wprowadzeniu nowszych modeli iPhone’a. W związku z tym, nie jest już możliwe kupienie nowego iPhone’a 4S od Apple ani w jego autoryzowanych sklepach.

Jednakże, istnieje wiele miejsc, w których można kupić używany iPhone 4S, takie jak serwisy aukcyjne, sklepy z elektroniką, czy serwisy ogłoszeniowe. Przed zakupem używanego urządzenia zaleca się dokładne sprawdzenie stanu technicznego, aby uniknąć kupienia uszkodzonego lub przestarzałego urządzenia. Zawsze warto kupować od zaufanego sprzedawcy i upewnić się, że urządzenie działa poprawnie.

Ile kosztuje iPhone 4S używany?

Cena używanego iPhone’a 4S może znacznie się różnić w zależności od jego stanu, pojemności pamięci, koloru i dostępności na rynku. Ogólnie rzecz biorąc, cena używanego iPhone’a 4S w dobrym stanie technicznym i w pełni sprawny może wynosić od około 100 do 300 złotych, w zależności od sklepu lub sprzedawcy, a także innych czynników, takich jak pojemność pamięci i kolor.

Jednakże, zawsze należy pamiętać, że kupowanie używanych telefonów wiąże się z pewnym ryzykiem, a także nie ma gwarancji jakości ani wsparcia technicznego ze strony producenta. Zawsze warto dokładnie sprawdzić stan urządzenia przed zakupem i kupować od zaufanego sprzedawcy.

 

podobne artykuły

zostaw komentarz

O stronie

Strona ilekosztuje.pl to odpowiedzi na Wasze pytanie w temacie kosztów zakupu, użytkowania, usług i innych, gdzie pytanie o cenę produktu, usługi czy np. remontu mieszkania. Wy pytacie o koszt, my szukamy odpowiedzi i opisujemy koszty!

copyright © 2015 ilekosztuje.pl