Strona główna Komputery Ile kosztuje Diablo 3?

Ile kosztuje Diablo 3?

autor ile kosztuje
0 komentarz 349 odsłon 1 minuty czytania

Diablo 3 to kolejna część popularnej gry ze świata fantasty, w której przyjdzie nam walczyć ze złem. Pierwsza część gry została wydana w 1997, a 3 lata później ujrzała światło dzienne jej druga część. Na trzecią przyszło graczom czekać aż 12 lat! Premiera gry miała miejsce 15 maja 2012 roku.

Czym jest Diablo 3?

Diablo 3 to gra komputerowa typu RPG (Role Playing Game) wyprodukowana przez Blizzard Entertainment. Gra została wydana w 2012 roku i od tego czasu ceny za nią ulegały zmianie, w zależności od wersji gry oraz od sklepu, w którym jest sprzedawana.

O czym jest Diablo 3?

W najnowszej odsłonie będziemy mogli wybrać jedną z 5 dostępnych postaci. Będą to: barbarzyńca, łowca demonów, mnich, szaman oraz czarownik. Według zapowiedzi postacie będą się diametralnie różnić nie tylko wyglądem zewnętrznym, ale także posiadanymi umiejętnościami, broniami oraz dostępnymi udogodnieniami, co sprawi, że rozgrywka nimi będzie się diametralnie różniła.

Ile kosztuje Diablo 3?

Obecnie, Diablo 3 można zakupić w polskich sklepach internetowych w cenie od około 70 do 100 złotych, w zależności od wybranej wersji gry i platformy (PC, PlayStation, Xbox).

Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że cena może ulec zmianie w zależności od sezonowych promocji lub innych okazji specjalnych, a także od sklepu, w którym dokonujemy zakupu.

 

podobne artykuły

zostaw komentarz

O stronie

Strona ilekosztuje.pl to odpowiedzi na Wasze pytanie w temacie kosztów zakupu, użytkowania, usług i innych, gdzie pytanie o cenę produktu, usługi czy np. remontu mieszkania. Wy pytacie o koszt, my szukamy odpowiedzi i opisujemy koszty!

copyright © 2015 ilekosztuje.pl