Strona główna Hobby Ile kosztuje seria Millennium – Stiega Larssona?

Ile kosztuje seria Millennium – Stiega Larssona?

autor ile kosztuje
0 komentarz 306 odsłon 1 minuty czytania

Seria Millennium to cykl trzech powieści kryminalnych, napisanych przez szwedzkiego dziennikarza i pisarza, Stiega Larssona. Seria składa się z następujących tytułów: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet, Dziewczyna, która igrała z ogniem oraz Zamek z piasku, który runął.

Czym jest seria Millenium?

Seria Millennium stała się międzynarodowym bestsellerem, a sprzedano na całym świecie ponad 80 milionów egzemplarzy. Po śmierci autora w 2004 roku, serie kontynuował pisarz David Lagercrantz, który napisał kolejne tomy, ale te nie zdobyły już takiego rozgłosu i krytyków, jak pierwsze trzy powieści Larssona.

O czym jest seria Millenium?

Powieści skupiają się na postaci Mikaela Blomkvista, dziennikarza, oraz Lisbeth Salander, młodej, tajemniczej hakerki, którzy razem starają się rozwikłać sprawy kryminalne i ujawniają mroczne tajemnice przeszłości. Akcja rozgrywa się w Szwecji i wkracza w świat kryminalny, politykę, korupcję i zdradę.

Ile kosztuje seria Millennium – Stiega Larssona?

Ceny poszczególnych książek z serii Millennium autorstwa Stiega Larssona mogą się różnić w zależności od kraju, sklepu i wersji językowej.

W Polsce, cena pojedynczej książki z serii Millennium w wersji papierowej wynosi od około 30 do 60 złotych, w zależności od sklepu, wydania i stanu. Ceny ebooków są zazwyczaj nieco niższe i wynoszą od około 20 do 50 złotych.

Jeśli chodzi o ceny całej serii, można nabyć ją w formie zbiorczej, a wówczas koszt zależy od liczby tomów, wydań i dodatkowych elementów, takich jak np. okładki twarda lub miękka. W Polsce cena całej serii Millennium w formie zbiorczej wynosi od około 100 do 200 złotych.

podobne artykuły

zostaw komentarz

O stronie

Strona ilekosztuje.pl to odpowiedzi na Wasze pytanie w temacie kosztów zakupu, użytkowania, usług i innych, gdzie pytanie o cenę produktu, usługi czy np. remontu mieszkania. Wy pytacie o koszt, my szukamy odpowiedzi i opisujemy koszty!

copyright © 2015 ilekosztuje.pl