Strona główna Hobby Ile kosztuje biografia Steve Jobsa?

Ile kosztuje biografia Steve Jobsa?

autor ile kosztuje
0 komentarz 240 odsłon 1 minuty czytania

Opierając się na ponad czterdziestu wywiadach z Jobsem, przeprowadzonych na przestrzeni dwóch lat – a także na wywiadach z ponad setką członków rodziny, przyjaciół, przeciwników, konkurentów i kolegów Jobsa – Walter Isaacson napisał wciągającą opowieść o pełnym wzlotów i upadków życiu oraz płomiennej osobowości twórczego przedsiębiorcy, którego perfekcjonizm i nadludzka energia zrewolucjonizowały sześć branż: komputery osobiste, filmy animowane, muzykę, telefony, tablety i DTP.

Ceny biografii Steve Jobsa

Choć Jobs współpracował przy powstawaniu tej książki, nie domagał się kontroli nad tym, co zostanie w niej ujęte, ani nawet prawa do przeczytania jej przed wydaniem. Niczego nie zatajał. Zachęcał ludzi, których znał, by wypowiadali się szczerze, i sam opowiadał otwarcie, czasami wręcz okrutnie, o ludziach, z którymi pracował i konkurował. Wypowiedzi jego przyjaciół, wrogów i kolegów sprawiają, że w nieupiększonej postaci poznajemy jego pasje, perfekcjonizm, obsesje, artyzm, przewrotność i kompulsywną żądzę kontroli – wszystko to, co ukształtowało podejście Jobsa do biznesu oraz innowacyjności produktu.

Ile kosztuje biografia Steve Jobsa?

Za biografię Steve Jobsa autorstwa Waltera Isaacsona w wersji papierowej wynosi około 60-80 złotych, a w wersji ebook około 30-40 złotych. W innych krajach ceny te mogą się różnić.

Jednakże warto zwrócić uwagę, że ceny te mogą ulec zmianie w zależności od promocji, dostępności i aktualnej sytuacji rynkowej.

Ile kosztuje audiobook biografi Steve Jobsa?

Cena audiobooka biografii Steve Jobsa w wersji polskojęzycznej wynosi od około 30 do 60 złotych, w zależności od dystrybutora i modelu sprzedaży. Wersja angielskojęzyczna może kosztować nieco więcej.

podobne artykuły

zostaw komentarz

O stronie

Strona ilekosztuje.pl to odpowiedzi na Wasze pytanie w temacie kosztów zakupu, użytkowania, usług i innych, gdzie pytanie o cenę produktu, usługi czy np. remontu mieszkania. Wy pytacie o koszt, my szukamy odpowiedzi i opisujemy koszty!

copyright © 2015 ilekosztuje.pl