Strona główna Usługi Ile kosztuje subskrypcja kawy, abonament kawowy?

Ile kosztuje subskrypcja kawy, abonament kawowy?

autor Piotr Grybek
0 komentarz 384 odsłon 2 minuty czytania

Coraz większą popularnością cieszy się opcja abonamentu kawowego. Dzisiaj przyjrzymy się bliżej takiej możliwości i postaramy się odpowiedzieć na pytanie, ile kosztuje subskrypcja kawy. Zapraszamy do lektury!

Na czym polega subskrypcja kawy?

Na początku warto zaznaczyć, że abonament kawowy skierowany jest zarówno do indywidualnych odbiorców, jak i do firm. Może więc z niego skorzystać każdy kawosz. Sama subskrypcja kawy to oferta skierowana do miłośników tego napoju właśnie, a polega na stałych i regularnych dostawach wybranej kawy. Subskrypcja kawy w formule pay as you go to zdecydowana oszczędność czasu. Jednorazowo złożone zamówienie pozwala na regularną dostawę świeżo wypalanej kawy, dzięki czemu ma się pewność, że będzie ona świeża i aromatyczna. Ze swojej strony polecamy kawę speciality, której smaku nie można w żaden sposób podrobić.

Od strony technicznej subskrypcja kawy wiąże się z podpięciem swojej karty, przy składaniu zamówienia, dzięki czemu środki automatycznie pobierane zostają z konta przed każdą wysyłką. Co warte zaznaczenia, abonament kawowy można prosto i szybko zakończyć, najczęściej poprzez zaznaczenie właściwej opcji na koncie klienta ulubionej palarni kawy.

Dla kogo opłacalny jest abonament kawowy?

Z pozoru mogłoby się wydawać, że abonament kawowy opłacalny jest tylko firmom, których pracownicy często pijają kawę. Nic bardziej mylnego. Otóż coraz więcej indywidualnych klientów decyduje się na tego typu rozwiązanie, doceniając jego wygodę. Warto również podkreślić, że palarnie kawy oferują różne modele subskrypcji kawy, dzięki czemu można tę możliwość dopasować do prywatnych preferencji. Przykładowo wybrać można dostawę pod wskazany adres raz w miesiącu z wybraną przez siebie kawą lub kawą miesiąca według palarni. Dla wygody, przed wysyłką towaru, palarnie często przypominają się klientom. Informacja np. na 48h przed nadaniem kawy, pozwala na dokonanie ewentualnych zmian w zamówieniu.

Ile kosztuje subskrypcja kawy?

To, ile kosztuje subskrypcja kawy, zależne jest od wyboru rodzaju samej kawy. Przykładowe koszty podane są w poniższej tabeli.

Rodzaj abonamentu Opis Częstotliwość dostawy Ilość kawy Przybliżony koszt (miesięczny)
Abonament miesięczny Regularna dostawa 1 kg kawy co miesiąc Miesięcznie 1 kg 100 zł
Abonament na próbę Próbki różnych kaw co miesiąc Miesięcznie Próbki 80 zł
Abonament na podstawie preferencji Dostawa kawy zgodnie z preferencjami klienta Miesięcznie 1 kg 120 zł
Abonament na różne rodzaje kawy Dostawa różnych rodzajów kawy co miesiąc Miesięcznie Assortment Pack 150 zł
Abonament na kawę ekologiczną Dostawa kawy z ekologicznych upraw Miesięcznie 1 kg 130 zł
Abonament na kawę speciality Dostawa wysokiej jakości kawy speciality Miesięcznie 1 kg 160 zł

Podane ceny stanowią przybliżone koszty, które trzeba brać pod uwagę, zastanawiając się nad skorzystaniem z usługi subskrypcji kawy. A czy Wy korzystaliście z abonamentu kawowego? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

podobne artykuły

zostaw komentarz

O stronie

Strona ilekosztuje.pl to odpowiedzi na Wasze pytanie w temacie kosztów zakupu, użytkowania, usług i innych, gdzie pytanie o cenę produktu, usługi czy np. remontu mieszkania. Wy pytacie o koszt, my szukamy odpowiedzi i opisujemy koszty!

copyright © 2015 ilekosztuje.pl