Strona główna Turystyka Ile kosztuje wiza do Egiptu?

Ile kosztuje wiza do Egiptu?

autor Piotr Grybek
0 komentarz 491 odsłon 2 minuty czytania

Wyjazd do Egiptu to marzenie wielu osób, jednak przed taką podróżą trzeba pamiętać o uzyskaniu wizy. Wiza do Egiptu to dokument, który pozwala na wjazd i pobyt w tym kraju na określony czas. Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje wiza do Egiptu, to zapraszamy do lektury!

Ile kosztuje wiza do Egiptu w Polsce?

Cena wizy do Egiptu zależy od celu podróży, czasu pobytu i obywatelstwa. W Polsce koszt wizy turystycznej do Egiptu wynosi około 25 euro (ok. 110 złotych). W przypadku wizy tranzytowej koszt wynosi około 20 euro (ok. 90 złotych). Warto jednak sprawdzić aktualne ceny na stronach internetowych ambasady Egiptu w Polsce lub na stronie internetowej Biura Podróży.

Ile kosztuje wiza biznesowa do Egiptu?

Koszt wizy biznesowej do Egiptu wynosi około 100 złotych za wizę jednokrotnego wjazdu lub około 240 złotych za wizę wielokrotnego wjazdu. Warto jednak sprawdzić najnowsze informacje na stronie internetowej ambasady Egiptu w Polsce lub bezpośrednio skontaktować się z konsulatem.

Ile kosztuje wiza medyczna do Egiptu?

W niektórych przypadkach cena wizy medycznej może wynosić około 100-200 złotych. Warto upewnić się, że posiada się wszystkie wymagane dokumenty i informacje, zanim zostanie uiszczona opłata za wizę, ponieważ opłaty za wizy nie są zwracane w przypadku odmowy udzielenia wizy.

Ile kosztuje wiza do Egiptu na lotnisku?

Nie zaleca się ubiegania się o wizę do Egiptu na lotnisku, ponieważ może to prowadzić do długich kolejek i opóźnień w podróży. Wiza do Egiptu powinna być uzyskana przed wyjazdem w konsulacie lub ambasadzie Egiptu w kraju, w którym przebywasz. Koszt wizy zależy od rodzaju wizy, jej okresu ważności i celu podróży. Przykładowo, wiza turystyczna na pobyt krótkoterminowy może kosztować około 25-30 USD.

Ile kosztuje wiza do Egiptu dla dziecka?

Koszt wizy do Egiptu dla dziecka wynosi 25 USD, co odpowiada około 100 złotym (kurs zależy od aktualnego kursu dolara amerykańskiego). Warto jednak sprawdzić u konsulatu lub ambasady Egiptu w Polsce, czy koszt wizy się nie zmienił oraz, czy nie ma dodatkowych wymagań lub dokumentów niezbędnych do uzyskania wizy dla dziecka.

Wiza do Egiptu to ważny dokument, bez którego nie można wjechać do kraju.Mamy więc nadzieję, że powyższy tekst przybliżył Wam temat kosztów związanych z uzyskaniem tego dokumentu.

podobne artykuły

zostaw komentarz

O stronie

Strona ilekosztuje.pl to odpowiedzi na Wasze pytanie w temacie kosztów zakupu, użytkowania, usług i innych, gdzie pytanie o cenę produktu, usługi czy np. remontu mieszkania. Wy pytacie o koszt, my szukamy odpowiedzi i opisujemy koszty!

copyright © 2015 ilekosztuje.pl