Zapach na lato

Był już artykuł o perfumach, teraz pora na uszczegółowienie tematu. Jako, że całkiem niedawno rozpoczęło się lato, coraz więcej z nas marzy o wakacjach i urlopie. A wiadomo, że nic nie działa na naszą wyobraźnię tak, jak zapachy. Aby więc wśród setek pachnideł nie szukać tych letnich, przygotowaliśmy zestawienie najbardziej owocowych wód toaletowych i perfumowanych tego sezonu.

Co charakteryzuje letnie wody? Świeży, zazwyczaj owocowy zapach, bez ciężkich nut, przywodzący na myśl tropikalne kraje, rajski urlop a czasem nawet apetyczny lodowo – owocowy deser.
Dlaczego chcemy w lecie pachnieć świeżo? Bo lekkie, świeże zapachy jednoznacznie kojarzą  się z wakacjami a tego najbardziej potrzeba nam w miejskiej dżungli.

Jako pierwszy polecamy zapach Adidas Tropical Passion – buteleczka pomarańczowa o pojemności 50 ml w cenie od 24 – 54 zł. Równie świeży (zielona papaja i ananas) jest również Adidas – Fizzy Energy.
Absolutnie zniewalający zapach to Puma Yellow – z bergamotką i jabłkiem. Waha się w kategoriach cenowych od 62 – 75 zł za 40 ml. Calvin Klein kusi nas w tym roku letnimi cytrusami i owocami tropikalnymi w swoich perfumach One Summer. Zapach dostępny jest dla niej i dla niego. Cena od 100 – 184 zł za 100 ml.
Kumkwatem i owocami cytrusowymi będziemy pachnieć po użyciu perfum Kumkquat od Marca Jacobsa. Cena 145 – 179 zł za 100 ml. Kultowy już Amor Amor od Cacharela również ma dla nas wakacyjne perfumy. Z grejpfrutem, ananasem i kwiatem pomarańczy. Amor Amor Summer może być nasz za 199 zł (100 ml).
W stożkowej butelce jeden z najpiękniejszych zapachów na rynku – Issey Miyake, L’eau d’Issey Summer w cenie 148 – 299 zł za 100 ml. Dla wielbicieli mandarynki i czerwonej porzeczki idealny będzie zapach Collistar – Profumo della Felicita. Cena 165 zł za 100 ml. Burberry serwuje nam letni zapach Brit Summer w cenie 148 – 179 zł za 100 ml. Limonka z gruszą będzie idealnym połączeniem na upalne dni. Pyszny sorbet serwuje nam Beyonce ze swoim wakacyjnym zapachem – mandarynka z gruszką. Pulse Summer Edition już w cenie 93 zł za 50 ml. Jako ostatni proponujemy zapach Kenzo czyli połączenie cytryny z gruszką w wodzie toaletowej L’Eau 2 Kenzo. Jej cena to 175 – 190 zł za 50 ml.

Letnie zapachy może nie przeniosą nas na bezludną wyspę ale na pewno nastroją wakacyjnie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *