Torba na laptopa

Notebook, tablet czy zwykły laptop – niezależnie od tego, który z nich wybierzemy, przyda nam się torba specjalnie przystosowana do transportu tego typu urządzeń.

Oczywiście przy wyborze kierujemy się przede wszystkim wymiarami urządzenia – im lepiej dostosowany rozmiar, tym bezpieczniejszy będzie nasz sprzęt. Kiedy już znamy wymiary, możemy zacząć szaleństwo, wybór jest praktycznie nieograniczony. Od bardzo wygodnych plecaków, do których zmieści się jeszcze sporo innych rzeczy przez klasyczne torby noszone na ramię lub do ręki, po fantazyjne wzorzyste torby i plecaki. Jednym z najpopularniejszych modeli klasycznej torby do ręki jest Targus CN31. Jest to model unisex, jego cena waha się od 38 – 99 zł. Wielkość na 15,4 cala, do kupienia tutaj. Kolejny model, również Targus, tym razem w formie białej walizeczki. Wielkość 10,2 cala, cena 19 – 69 zł. Dostępny tutaj. Klasyka klasyki, czyli model firmy Logic – czarna torba z paskiem na ramię oraz rączkami, wielkość 15,6 cala. Bez zbędnych ozdób, prosta i elegancka, do kupienia tutaj w cenach 17 – 31 zł. Tracer Motto – szara torba do z rączkami, nowoczesna, z motywem tribalu. Rozmiar 15,6 cala, cena 23 – 46 zł. Samsonite – prawie jak torebka. Czarna, z dłuższymi uszami – nadaje się do ręki i do zarzucenia na ramię. Rozmiar 15,4 cala, cena 44 zł. Fantastycznymi kolorami zaskoczy nas firma Vakoss – zdecydowane barwy, z dodatkiem czerni. Wielkość na 15,6 cala, cena od 28 – 34 zł. Do kupienia tutaj.
Dla miłośników jazdy rowerem i luźnego stylu mamy przygotowany przegląd plecaków. Ciężar komputera zdecydowanie mniej odczuwalny jest na plecach niż na ramieniu, dodatkowo do plecaka zmieszczą się również inne rzeczy. Tutaj polecamy w szczególności:

  • Canyon – plecak czarny z pomarańczowymi wstawkami – 15,4 cala, cena 20 – 113 zł.
  • Media – Tech – dostępny w wersji czarnej oraz białej. Rozmiar 12 cali, cena 23 – 38 zł.
  • Acer na 17 cali – prostokątny, czarny z odrobiną szarości. Cena 31 – 39 zł.
  • Manhattan na 15 cali – niebiesko – czarny z dodatkową, bardzo przydatną kieszenią. Cena 52 – 65 zł.
  • Samsonite V77 – seria plecaków dwukolorowych. Wśród nich spokojne połączenia czerni i szarości, ale także róże oraz seledynki. Wielkość na 15,4 cala, cena 56 – 95 zł.

Dla osób, które nie lubią w oczywisty sposób pokazywać, że przewożą komputer oraz dla tych, które zwyczajnie wolą korzystać z normalnego plecaka bądź torebki przewidziane są etui. Komputer włożony do etui co prawda nie jest chroniony przed wstrząsami tak dobrze jak w specjalnej torbie czy plecaku ale na pewno nie ulegnie zarysowaniu. Poniżej nasze propozycje.

  • 4World – czarne, 15,4 cala. Cena 10 – 36 zł. Dostępne również w wersjach z kolorowymi zamkami.
  • Esperanza 15,6 cala – niebieskie, z pomarańczowym paskiem i motywem ozdobnym w rogu. Cena 11 – 18 zł.
  • Easy – Touch 10,2 cala – błękitne, z motywami kwiatowymi. Bardzo wakacyjne, radosne. Cena 12 – 27 zł.
  • IBOX 10,1 cala – malutkie i czerwoniutkie. Wzór prostokątów w prawym rogu. Cena 12 – 15 zł.
  • ModeCom – seria etui z czarnym zamkiem. Rozmiary od 12 – 18 cali, różne kolory. Cena 13 – 37 zł.

Wybór jest ogromny, na pewno każdy znajdzie idealne „ubranko” ma swojego laptopa 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *