Dywan „włochacz”

Przyjaciel bosych stóp – dywan. Jedni mówią, że tylko zbiera kurz i niepotrzebnie zasłania piękną podłogę, a inni uwielbiają wrażenie, jakie oddaje w pomieszczeniu.
To właśnie dywan sprawia, że w mieszkaniu jest przytulnie i ciepło, daje uczucie komfortu, któremu brakuje pomieszczeniom biurowym oraz eliminuje echo w pustych pokojach. Mieszkanie bez dywanu nigdy nie będzie w pełni przytulne, nawet najmniejszy chodniczek może stworzyć odpowiedni nastrój i przyozdobić podłogę.

Nie ma nic przyjemniejszego niż przejść się boso po mięciutkim dywanie. Uczucia tego nie można wprawdzie porównać z chodzeniem po chłodnej trawie ale i jedno, i drugie sprawia stopom wiele radości. Im bardziej włochaty dywan, tym przyjemniej się po nim chodzi a nawet leży. Wybór jest wręcz nieograniczony. Dzisiaj bierzemy pod lupę włochate dywany – czyli te najbardziej miłe dla stopy ale zarazem najdroższe.

Idealny „włochacz” ma włosie długości około 4-5 cm – nie za długie ale nie za krótkie. Odpowiednio tkane nie kładzie się pod swoim ciężarem i nie sprawia trudności w czyszczeniu.

Polecane włochacze:

Twoje stopy zasługują by być rozpieszczane, zafunduj im najwygodniejszy dywan 🙂

Dywan Symfonia Green 60X100
od 79 PLN

Dywilan Dywan Deco 6
od 79 PLN

Dywilan Dywan Deco 4
od 79 PLN

Dywilan Dywan Deco 1
od 456 PLN

Dywilan Dywan Deco 3
od 456 PLN

Dywilan Dywan Deco 7
od 456 PLN

Dywilan Dywan Deco 5
od 456 PLN

Dywilan Dywan Deco 2
od 456 PLN

Dywilan Dywan Deco 9
od 456 PLN

Quadre Design Dywan Fluffy
od 499 PLN

Quadre Design Dywan Ean
od 499 PLN

Scab Design Dywan Code
od 499 PLN

Quadre Design Dywan England
od 749 PLN

Quadre Design Dywan Blob
od 749 PLN

Quadre Design Dywan Script
od 749 PLN