Acer Aspire One

Acer Aspire One to seria netbooków (małych laptopów) w bardzo atrakcyjnej cenie. Premierę miały w Polsce we wrześniu 2011 roku. Netbooki charakteryzują się cichą pracą, dobrze wykonaną obudową, która nie trzeszczy.

Acer Aspire One 722

Mały i lekki netbook o przekątnej 11,6″. Wyposażony jest w procesor AMD C-60 o mocy 1 GHz, 2 GB pamięci RAM, oraz kartą graficzną Radeon HD 6290. Duży dysk twardy o pojemności 320 GB pozwoli na przechowywanie bardzo wielu danych. Gniazdo HDMI pozwala podłączyć notebooka do telewizora czy monitora i cieszyć się z najlepszej jakości obrazu i dźwięku. Czytnik kart pamięci pozwala na łatwy i szybki odczyt danych z kart SD, MicroSD i wielu innych. Łączność z telefonami czy innymi urządzeniami przenośnymi nie będzie już stanowić problemu dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth. Do notebooka dołączany jest system operacyjny Windows 7 Home Premium (o wartości ok. 330 zł) lub Linux. Gwarancja producenta obejmuje okres jednego roku.

W sieci Orange możemy kupić ten laptop w cenie 349 zł (razem z internetem Orange Free). Zobacz ofertę…

Acer Aspire One D270

Laptop o przekątnej 10,1″. Wyposażony jest w jednordzeniowy procesor Atom N2600 o mocy 1.6 GHz, 1-2 GB pamięci RAM, oraz kartą graficzną Graphics Media Accelerator 3600, duży dysk twardy o pojemności 320 GB i gniazdo HDMI. Czytnik kart pamięci pozwala na łatwy i szybki odczyt danych z kart SD, MicroSD i wielu innych. Najlepszą jakość odtwarzanej muzyki zapewni karta muzyczna z obsługą dźwięku HD. Do notebooka dołączany jest system operacyjny Windows 7 Starter (wartość ). Gwarancja producenta – 1 rok.

W sieci T-Mobile możemy kupić ten laptop w cenie 1 zł (razem z internetem blueconnect). Zobacz ofertę…

Ranking najpopularnieszych laptopów

Ranking producentów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *