Strona główna Komputery Ile kosztuje Acer Aspire One?

Ile kosztuje Acer Aspire One?

autor ile kosztuje
0 komentarz 364 odsłon 2 minuty czytania

Acer Aspire One była to seria netbooków (małych laptopów) w bardzo atrakcyjnej cenie. Premierę miały w Polsce we wrześniu 2011 roku. Netbooki charakteryzowały się cichą pracą oraz dobrze wykonaną obudową.

Jaki to laptop Acer Aspire One?

Acer Aspire One to linia netbooków, które są niewielkimi, przenośnymi laptopami zaprojektowanymi głównie do podstawowych zadań, takich jak przeglądanie Internetu, korzystanie z poczty e-mail i podstawowych programów biurowych. Wprowadzona na rynek przez firmę Acer na początku 2008 roku, linia Aspire One obejmuje różne modele, które różnią się zarówno pod względem specyfikacji, jak i wyglądu.

Ile kosztuje Acer Aspire One 722?

Mały i lekki netbook o przekątnej 11,6″. Wyposażony był w procesor AMD C-60 o mocy 1 GHz, 2 GB pamięci RAM, oraz kartą graficzną Radeon HD 6290. Duży dysk twardy o pojemności 320 GB pozwalał na przechowywanie bardzo wielu danych. Gniazdo HDMI pozwalało podłączyć notebooka do telewizora czy monitora i cieszyć się z najlepszej jakości obrazu i dźwięku. Czytnik kart pamięci pozwalał na łatwy i szybki odczyt danych z kart SD, MicroSD i wielu innych. Łączność z telefonami czy innymi urządzeniami przenośnymi nie stanowiła problemu dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth. Do notebooka dołączany był system operacyjny Windows 7 Home Premium (o wartości ok. 330 zł) lub Linux. Gwarancja producenta obejmowała okres jednego roku.

Cena używanego Acer Aspire One 722 może wynosić od około 300 zł do 800 zł, ale warto pamiętać, że ceny mogą się różnić w zależności od stanu technicznego, konfiguracji sprzętowej oraz akcesoriów dołączonych do sprzętu.

Ile kosztuje Acer Aspire One D270?

Laptop o przekątnej 10,1″. Wyposażony jest w jednordzeniowy procesor Atom N2600 o mocy 1.6 GHz, 1-2 GB pamięci RAM, oraz kartą graficzną Graphics Media Accelerator 3600, duży dysk twardy o pojemności 320 GB i gniazdo HDMI. Czytnik kart pamięci pozwala na łatwy i szybki odczyt danych z kart SD, MicroSD i wielu innych. Najlepszą jakość odtwarzanej muzyki zapewni karta muzyczna z obsługą dźwięku HD. Do notebooka dołączany był system operacyjny Windows 7 Starter (wartość ). Cena używanego Acer Aspire One D270 może wynosić od około 200 zł do 600 zł.

 

 

 

podobne artykuły

zostaw komentarz

O stronie

Strona ilekosztuje.pl to odpowiedzi na Wasze pytanie w temacie kosztów zakupu, użytkowania, usług i innych, gdzie pytanie o cenę produktu, usługi czy np. remontu mieszkania. Wy pytacie o koszt, my szukamy odpowiedzi i opisujemy koszty!

copyright © 2015 ilekosztuje.pl