Strona główna Uroda i Zdrowie Ile kosztuje farbowanie włosów?

Ile kosztuje farbowanie włosów?

autor Piotr Grybek
0 komentarz 225 odsłon 2 minuty czytania

Farbowanie włosów to jedna z najpopularniejszych usług oferowanych w salonach fryzjerskich na całym świecie. Może to być sposób na wyrażenie siebie, odświeżenie wyglądu lub zakrycie siwych włosów. Jednak przed podjęciem decyzji o zmianie koloru włosów, ważne jest, aby zrozumieć, jakie są koszty tej usługi.A ile kosztuje farbowanie włosów? O tym, poniżej!

Ile kosztuje farbowanie włosów u fryzjera?

Koszt farbowania włosów u fryzjera będzie różnił się w zależności od długości i gęstości włosów, lokalizacji oraz samego salonu fryzjerskiego. Poniżej przedstawiamy przykładowe ceny tej usługi.

miasto cena
Kołobrzeg 222 zł
Koszalin 170 zł
Katowice 150 zł
Wieruszów 280 zł
Poznań 214 zł
Olsztyn 207 zł
Szczecin 214 zł
Świnoujście 177 zł
Gniezno 217 zł
Leszno 196 zł

Ile kosztuje obcięcie i farbowanie włosów?

Ceny za samo obcięcie włosów dla kobiet mogą wahać się od około 50 do 100 zł, natomiast dla mężczyzn są zazwyczaj niższe i oscylują w granicach 30-60 zł. Modelowanie włosów po obcięciu to dodatkowy koszt, który może wynieść od 30 do 70 zł. W poniższej tabeli przedstawiamy koszty związane z obcięciem i farbowaniem włosów.

usługa fryzjerska cena
obcięcie włosów (kobiety) 50-100 zł
obcięcie włosów (mężczyźni) 30-60 zł
modelowanie 30-70 zł
farbowanie włosów 150-250 zł
ombre 200-400 zł
sombre 200-500 zł
balejaż 300-600 zł

Ile kosztuje rozjaśnianie włosów?

Chcemy zaznaczyć, że rozjaśnianie włosów jest procesem, który wymaga odpowiedniej wiedzy i doświadczenia od fryzjera, aby uzyskać pożądany efekt, jednocześnie minimalizując uszkodzenia włosów. Z tego względu, wybierając salon, warto zwrócić uwagę nie tylko na cenę, ale także na opinie innych klientów oraz portfolio wykonanych prac. Dobrym pomysłem jest też skonsultowanie się z fryzjerem przed zabiegiem, aby uzyskać dokładną wycenę i upewnić się, że oczekiwania co do efektu końcowego są realistyczne i zgodne z możliwościami technicznymi salonu.

Średnio, ceny za rozjaśnianie włosów w Polsce wahają się od około 100 zł do 200 zł, jednakże w niektórych przypadkach, szczególnie przy skorzystaniu z usług bardziej ekskluzywnych salonów czy przy wyborze bardziej złożonych technik rozjaśniania, koszt ten może być wyższy​.

Ile kosztuje farbowanie włosów w domu?

Farbowanie włosów w domu jest znacznie tańsze niż wizyta w salonie.Należy jednak korzystać z odpowiednich farb i umiejętnie je nakładać. A ile kosztuje farbowanie w domu? Poniżej przedstawiamy porównanie najpopularniejszych farb do włosów.

farba cena
L’Oréal Paris 20-30 zł
Garnier Color Naturals 15-25 zł
Syoss 20-30 zł
Schwarzkopf Poly Palette 10-20 zł
Palette 10-20 zł

A ile Wy płacicie za farbowanie włosów? Korzystacie z usług fryzjera, czy farbujecie włosy w domu? Czekamy na Wasze komentarze!

podobne artykuły

zostaw komentarz

O stronie

Strona ilekosztuje.pl to odpowiedzi na Wasze pytanie w temacie kosztów zakupu, użytkowania, usług i innych, gdzie pytanie o cenę produktu, usługi czy np. remontu mieszkania. Wy pytacie o koszt, my szukamy odpowiedzi i opisujemy koszty!

copyright © 2015 ilekosztuje.pl