Strona główna Hobby Ile kosztują gadżety na Halloween?

Ile kosztują gadżety na Halloween?

autor ile kosztuje
0 komentarz 323 odsłon 2 minuty czytania

Dekoracje z dynią w roli głównej oraz przerażające kostiumy – tak większości z nas kojarzy się Halloween. Święto to nie jest w Polsce tak popularne ani huczne obchodzone jak w Stanach Zjednoczonych, jednak z roku na rok zyskuje coraz większe rzesze zwolenników. Szczególnie młodzież upodobała sobie ten dzień i z chęcią urządza wówczas kostiumowe imprezy. Przejrzeliśmy ofertę sklepów internetowych i wybrał kilka popularnych produktów związanych z tą tematyką.

Dekoracje na Halloween

Udane przyjęcie z okazji Halloween nie może obejść się bez precyzyjnie dobranych dekoracji. Do najpopularniejszych należą te z motywem dyni – serpentyny, balony, konfetti, a nawet plastikowe kubki i talerze. Sporym zainteresowaniem cieszą się również takiej ozdoby i akcesoria jak: papierowe nietoperze i duchy, sztuczne pajęczyny oraz plastikowe czaszki.

Straszne kostiumy

Bardzo często impreza halloweenowa urządzana jest w konwencji balu przebierańców. W sklepach internetowych na szczęście nie brakuje różnego rodzaju kostiumów. Do najpopularniejszych należą przebrania wiedźm, wampirów, mumii czy kościotrupów – zarówno w wersji dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Filmy

Osoby, które nie wybierają się na imprezę, ale obchodzą Halloween w kameralnym gronie, najczęściej wybierają filmy związane z tą tematyką. Sprawdzają się przede wszystkim klasyczne horrory, z serią  Halloween na czele. Młodszym miłośnikom spodobać się mogą natomiast bajki, takie jak: Tom i Jerry: Halloween lub Łatek: Przygoda w Halloween.

Ile kosztują gadżety na Halloween?

Cena gadżetów na Halloween może się różnić w zależności od rodzaju gadżetu, jakości, wielkości oraz miejsca zakupu. Oto ile kosztują gadżety na Halloween:

  • Dekoracje: od 5 do 200 zł, w zależności od materiałów i złożoności.
  • Kostiumy: od 30 do 500 zł, w zależności od jakości i autentyczności.
  • Akcesoria do kostiumów (maski, peruki, kapelusze, makijaż): od 5 do 200 zł.
  • Światła i efekty specjalne (mgła, dźwięk, ruchome dekoracje): od 20 do 500 zł.
  • Dynie i akcesoria do rzeźbienia: od 10 do 100 zł.

podobne artykuły

zostaw komentarz

O stronie

Strona ilekosztuje.pl to odpowiedzi na Wasze pytanie w temacie kosztów zakupu, użytkowania, usług i innych, gdzie pytanie o cenę produktu, usługi czy np. remontu mieszkania. Wy pytacie o koszt, my szukamy odpowiedzi i opisujemy koszty!

copyright © 2015 ilekosztuje.pl