Strona główna Komputery Ile kosztuje Lenovo IdeaPad Yoga?

Ile kosztuje Lenovo IdeaPad Yoga?

autor ile kosztuje
0 komentarz 419 odsłon 1 minuty czytania

Lenovo IdeaPad Yoga – tabletowo-laptopowa hybryda o wadze 1,47 kg i 17 mm grubości. Tym ultrabookiem z Windowsem 8 Lenovo chce osiągnąć to samo, co Asus Transformer z Androidem. Ale czy cena nie będzie przeszkodą?

Czy charakteryzuje się Lenovo IdeaPad Joga?

Imponujący, 13,1-calowy wyświetlacz dotykowy o rozdzielczości 1600×900 może dokonać prawdziwego triku godnego jogi – da się go obrócić i przekształcić laptopa w mocny tablet. Yoga jest dobry do oglądania filmów, zarówno gdy ustawimy go jak “namiot” lub jako laptop. USB 3.0, wyjście HDMI i fizyczna klawiatura pozwolą na normalną pracę, bez żadnych kompromisów znanych z tabletów z “wirtualną klawiaturą”.

Niestety, zapowiadana cena tego ultrabooka to ponad 6 tys. zł. W Wielkiej Brytanii będzie on kosztował 1200 funtów (6144 zł) za model podstawowy oraz 1500 GBP (ok. 7700 zł) za wariant z procesorem Intel Core i7. Dokładne ceny modeli w Polsce nie są jeszcze znane.

Ile kosztuje używany Lenovo IdeaPad Yoga?

Na rynku wtórnym w Polsce, ceny używanych egzemplarzy Lenovo IdeaPad Yoga zaczynają się od około 1000 złotych i mogą sięgać nawet do 3000 złotych, w zależności od konkretnego modelu, stanu technicznego i konfiguracji sprzętu.

podobne artykuły

zostaw komentarz

O stronie

Strona ilekosztuje.pl to odpowiedzi na Wasze pytanie w temacie kosztów zakupu, użytkowania, usług i innych, gdzie pytanie o cenę produktu, usługi czy np. remontu mieszkania. Wy pytacie o koszt, my szukamy odpowiedzi i opisujemy koszty!

copyright © 2015 ilekosztuje.pl