Strona główna Turystyka Ile kosztuje wyjazd integracyjny, jakie opcje?

Ile kosztuje wyjazd integracyjny, jakie opcje?

autor Teresa Pisarek
0 komentarz 417 odsłon 3 minuty czytania

Wyjazd integracyjny to dobry sposób, aby jeszcze lepiej zespolić zespół pracowników. Sama wycieczka może okazać się atrakcyjna, ale to podczas dodatkowych gier i zabawy osoby mogą się na siebie otworzyć. Planując tego rodzaju przedsięwzięcie warto jednak wiedzieć, jakie są dostępne opcje oraz ile kosztują poszczególne atrakcje na wyjeździe integracyjnym.

Ile kosztuje wyjazd integracyjny do parku linowego?

Szukając miejsca, gdzie udać się na wyjazd integracyjny, warto rozważyć tereny górskie. Dają one bowiem dość dużo możliwości do organizacji ciekawych atrakcji, podczas których cały zespół może nawiązać ze sobą lepszą więź. Interesujące wyjazdy integracyjne w góry zorganizuje bcamp.pl, którzy w swojej ofercie posiadają między innymi park linowy. Jest to aktywność podobna do wspinaczki górskiej, ale zorganizowana w zdecydowanie bardziej bezpiecznym środowisku.

Wizyta w parku linowym przeważnie zakłada możliwość przejścia przynajmniej kilku tras o różnym poziomie trudności. Są one zbudowane, korzystając między innymi z profesjonalnego sprzętu wspinaczkowego, a w cenie przewidziane jest również korzystanie z osprzętu ochronnego i asekuracyjnego. Cena takiej atrakcji zależy od ilości osób w grupie, ale koszt za jednego uczestnika powinien zawierać się w przedziale między 50, a 100 zł.

Ile kosztuje paintball na wyjeździe integracyjnym?

Kolejną formą spędzania czasu podczas wyjazdu integracyjnego, jest paintball. Ta aktywność pozwala uczestnikom sprawdzić, jak dobrze działają w grupie i jak skutecznie rozwiązują zadania wspólnymi siłami. Na cały koszt atrakcji składa się branie udziału w przynajmniej kilku rodzajach rozgrywek, wypożyczenie markerów, sprzętu ochronnego oraz pakiet kul z farbą. Ceny gry w paintball na wyjeździe integracyjnym przeważnie zaczynają się od 85 zł od osoby, a koszt całkowity zależy od wielkości grupy czy zużycia amunicji.

Ile kosztują domki noclegowe na wyjeździe integracyjnym?

Nie da się ukryć, że wyjazd integracyjny w hotelu może być nieco nudny i mało angażujący. Dobrą alternatywą może okazać się wynajem mniejszych domków w górach. Wspólne mieszkanie to ciekawy pomysł na wyjazd integracyjny, który może stać się dobrą okazją do lepszej integracji nawet poza dodatkowymi atrakcjami. Ceny wynajmu domków w górach na wyjazd integracyjny mogą bardzo się różnić w zależności od standardu, ilości osób oraz czasu pobytu, ale koszt zakwaterowania jednej osoby najczęściej powinien zawierać się w przedziale od 50 do 100 zł. Dokładny koszt najlepiej jednak omawiać z właścicielami.

Ile kosztuje dojazd na wyjazd integracyjny?

Planując wyjazd integracyjny, szczególnie w większej grupie, nie można zapominać, że każdy uczestnik, musi się jakoś dostać na miejsce. Warto więc odpowiednio wcześniej pomyśleć o transporcie. Przy większych grupach, interesującą propozycją, może okazać się wynajem busa, który może pomieścić nawet do 7. osób wraz z kierowcą. Wynajem jednego pojazdu tego rodzaju to koszt rzędu, około 180-280 zł dziennie. Poza samym wynajmem dobrze również pamiętać, o doliczeniu kosztów paliwa.

Zastanawiając się więc ile kosztuje wyjazd integracyjny, przede wszystkim należy określić, z jakich opcji dodatkowych będziemy korzystać. Szukając interesującego miejsca na wyjazd, warto pomyśleć nie o standardowym hotelu, ale o klimatycznych domkach w górach. Jednymi z ciekawszych atrakcji dodatkowych, może być natomiast wizyta w parku linowym czy integracyjna gra w paintball. Koszt całkowity zależał tu będzie od ilości uczestników oraz wybranych opcji spędzania czasu. Nie można również zapominać o kosztach dojazdu

podobne artykuły

zostaw komentarz

O stronie

Strona ilekosztuje.pl to odpowiedzi na Wasze pytanie w temacie kosztów zakupu, użytkowania, usług i innych, gdzie pytanie o cenę produktu, usługi czy np. remontu mieszkania. Wy pytacie o koszt, my szukamy odpowiedzi i opisujemy koszty!

copyright © 2015 ilekosztuje.pl