Strona główna Moto Ile kosztuje Bugatti Divo?

Ile kosztuje Bugatti Divo?

autor Emilia Woźniak
0 komentarz 854 odsłon 2 minuty czytania

Bugatti Divo to ekskluzywny i limitowany supersamochód, który wzbudza zachwyt swoim niepowtarzalnym designem i niesamowitymi osiągami. Jednak jego dostępność jest mocno ograniczona, ponieważ marka wypuściła na rynek zaledwie kilkadziesiąt egzemplarzy tego modelu. Przekonaj się, ile kosztuje Bugatti Divo.

Co wyróżnia Bugatti Divo?

Bugatti Divo to ekskluzywny supersamochód wyprodukowany przez francuską markę Bugatti. Samochód ten pochodzi z limitowanej edycji opartej na modelu Chiron — zostało wyprodukowanych zaledwie 40 egzemplarzy tych aut. Bugatii Divo zaprojektowano głównie pod kątem osiągów na torze, oferując jeszcze większą zwrotność i przyczepność niż jego macierzysty model Chiron. Samochód jest napędzany przez 8-litrowy silnik W16 generujący oszałamiającą moc 1500 koni mechanicznych. Bugatti Divo wyróżnia się również niepowtarzalnym designem, który charakteryzuje się agresywnymi liniami, zaawansowanymi rozwiązaniami aerodynamicznymi i lekkimi komponentami karbonowymi.

Gdzie można kupić Bugatti Divo?

Wielu pasjonatów prędkości szuka odpowiedzi na pytanie, ile kosztuje Bugatti Chiron i Bugatti Divo, chcąc porównać ceny tych niezwykle ekskluzywnych pojazdów. Niestety Bugatti Divo ze względu na ograniczoną liczbę modeli tych samochodów nie jest dostępny w Polsce, dlatego jedną z opcji stanowi zakup tego auta za granicą. Ile kosztuje Bugatti Divo, można zobaczyć poniżej:

państwo koszt
Stany Zjednoczone ponad 5 mln dol.
Wielka Brytania ok. 4,5 mln funt.
Niemcy ok. 5 mln euro
Francja ok. 5 mln euro
Włochy ok. 5 mln euro
Zjednoczone Emiraty Arabskie ok. 18 mln dirh.
Chiny ok. 40 mln juan.
Japonia ok. 800 mln jen.
Arabia Saudyjska ok. 18 mln dol.
Katar ok. 18 mln dol.

Koszt sprowadzenia Bugatti Divo zależy od wielu czynników, takich jak odległość między państwem, w którym znajduje się samochód, a państwem, do którego ma być sprowadzony, wydatków na transport, i podatków, opłaty celne.

Dla kogo jest przeznaczony Bugatti Divo?

Bugatti Divo jest skierowany do wyjątkowo wymagających klientów, którzy poszukują samochodu o ekstremalnych osiągach, doskonałych właściwościach prowadzenia na torze i niepowtarzalnym designie. Samochód ten stanowi prawdziwą perełkę dla kolekcjonerów aut, pasjonatów jazdy na torze, osób poszukujących unikalnego i ekskluzywnego pojazdu, a także miłośników marki Bugatti.

Bugatti Divo to ekskluzywny i limitowany supersamochód, który zapewnia niesamowite osiągi i niezrównane doznania zarówno na drodze, jak i na torze. Jego unikalny design, zaawansowane rozwiązania aerodynamiczne i potężny silnik sprawiają, że jest to prawdziwa ikona motoryzacji.

podobne artykuły

zostaw komentarz

O stronie

Strona ilekosztuje.pl to odpowiedzi na Wasze pytanie w temacie kosztów zakupu, użytkowania, usług i innych, gdzie pytanie o cenę produktu, usługi czy np. remontu mieszkania. Wy pytacie o koszt, my szukamy odpowiedzi i opisujemy koszty!

copyright © 2015 ilekosztuje.pl