Lenovo ThinkPad 11e

Lenovo ThinkPad 11e

Lenovo połączyło biznesowy laptop z multimedialnym designem. To solidny komputer do użytkowania w trudnych warunkach.

ThinkPad od czasów IBM-a był jasno kojarzony z biznesowym przeznaczeniem i tak też pozostało pod marką Lenovo. Ale teraz ThinkPad rusza na podbój osób uczących się. Nowy ThinkPad serii 11e można dostać w dwóch rodzajach – jako tradycyjny laptop oraz jako sprzęt, przypominający Lenovo Yoga, który charakteryzuje się większą multimedialnością. W tym drugim ekran można kompletnie obrócić, dzięki czemu łatwiej na nim będzie można np. obejrzeć film. Obydwa modele zostały przetestowane pod kątem standardów wojskowych i umieją tolerują pył, piasek i ekstremalne temperatury. Ponadto producent informuje, że laptop poradzi sobie w wilgoci, czy podczas wstrząsów. Szczególnie to ostatnie będzie bardzo przydatne dla młodszego użytkownika.

W sercu laptopów bije procesor Intel Core, a jako dodatek możemy wybrać ekran 11.6″ typu ActivePen, który umożliwia pisanie bezpośrednio po ekranie dotykowym – perfekcyjne rozwiązanie do tworzenia notatek.

Tradycyjna wersja modelu Thinkpad 11e kosztuje w sklepach internetowych ok. , natomiast wersja Yoga nie jest jeszcze dostępna, ale przewidywana cena będzie o 500-1000 zł wyższa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *