Strona główna Komputery Ile kosztuje subskrypcja Player.pl, jakie pakiety, jak zrezygnować?

Ile kosztuje subskrypcja Player.pl, jakie pakiety, jak zrezygnować?

autor Marek Kresso
0 komentarz 715 odsłon 3 minuty czytania

Dostęp do wielu seriali i filmów na żądanie jest niezwykłą wygodą. Pakiety streamingowe to ciekawa alternatywa dla telewizji cyfrowej. Dzięki dedykowanej aplikacji możemy oglądać seriale w dowolnie wybranym przez nas momencie. Dziś chcemy zbadać ofertę serwisu streamingowego Player.pl, jesteście ciekawi, jakie pakiety są dostępne w ofercie.

Jakie są dostępne pakiety premium na Playerze?

Strona Player oferuje wiele przeróżnych pakietów filmowych. Różnią się one ceną, okresem trwania, ale także innymi, dodatkowymi opcjami. Niektóre pakiety premium pozwalają na oglądanie filmów w wysokiej jakości czy pobieranie filmów na urządzenia offline. Przykładowe pakiety dostępne na Player, to:

 • Player z reklamami,
 • Player bez reklam,
 • Player z reklamami z HBO,
 • Player bez reklam z Kanałami TV
 • Player bez reklam z Canal+
 • Player bez reklam z sercem,
 • Eurosport Extra Player.

Pakiety player.pl dostępne są na okres 30 dni, 6 i 12 miesięcy, możemy zatem wybrać, czy wolimy płacić za subskrypcję cyklicznie co miesiąc, czy może raz w roku.

Ile kosztuje subskrypcja Player z reklamami?

Pakiet Player z reklamami na 30 dni kosztuje jedynie 10 zł. Dzięki niemu możemy korzystać ze strony i oglądać wybrane seriale i programy TV, które, na co dzień można obejrzeć na TVN. Pakiet ten pozwala także oglądać online kanał TVN na żywo, co może być ciekawym rozwiązaniem dla osób, które nie korzystają z telewizji cyfrowej. Warto jednak rozważyć roczną subskrypcję tego pakietu, ponieważ Player z reklamami na rok kosztuje jedynie 79 zł.

Ile kosztuje subskrypcja Player bez reklam?

Jeśli dołożymy kolejne 10 złotych, to za 20 zł możemy cieszyć się pakietem Playera bez reklam. Możemy również rozważyć zakup pakietu, który trwa pół roku, jego cena wynosi wtedy 99 zł. Jest to najczęściej wybierany pakiet na stronie. Poza reklamami użytkownik ma możliwość pobierania i oglądania wybranych tytułów na urządzeniach mobilnych. W pakiecie otrzymujemy także dostęp do seriali i programów produkcji Player Original.

Ile kosztuje subskrypcja Player EUROSPORT Extra?

Pakiet EUROSPORT Extra kosztuje 20 zł miesięcznie, a fani sportu dzięki temu mają dostęp do najciekawszych wydarzeń sportowych na żywo. Ten pakiet pozwala na bieżąco śledzić transmisje:

 • FIM Speedway Grand Prix,
 • turniejów tenisowych Wielkiego Szlema,
 • meczów Ligi Mistrzów w piłce ręcznej,
 • turniejów snookerowych,
 • wyścigów kolarskich,
 • sportów zimowych.

W tym pakiecie dostępne są także programy publicystyczne jak i dokumentalne z biblioteki VOD EUROSPORT Extra.

Ile kosztuje subskrypcja Player z HBO?

Ciekawym rozwiązaniem może być Pakiet Player z HBO za 25 złotych miesięcznie, dzięki czemu możemy cieszyć się nie tylko dostępem do programów TVN, ale także do kanałów HBO, HBO2, i HBO3, dzięki czemu możemy oglądać na żywo filmy, które aktualnie lecą w TV. To wygodna opcja, w szczególności, że emisję można cofnąć do dwóch godzin, co oznacza, że nie musimy pilnować czasu antenowego, by obejrzeć dany film.

Player posiada wiele pakietów streamingowych, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, a jeśli chcemy spełnić także dobry uczynek, to możemy wybrać pakiet, którego część pieniędzy przeznaczana jest na fundację charytatywną TVN.

podobne artykuły

zostaw komentarz

O stronie

Strona ilekosztuje.pl to odpowiedzi na Wasze pytanie w temacie kosztów zakupu, użytkowania, usług i innych, gdzie pytanie o cenę produktu, usługi czy np. remontu mieszkania. Wy pytacie o koszt, my szukamy odpowiedzi i opisujemy koszty!

copyright © 2015 ilekosztuje.pl