Strona główna Elektronika Ile kosztuje Nintendo Switch?

Ile kosztuje Nintendo Switch?

autor Marek Kozielski
1 komentarz 561 odsłon 2 minuty czytania

Konsola Nintendo Switch to przenośna konsola do gier, wyprodukowana przez japońską firmę Nintendo. Urządzenie to łączy w sobie funkcjonalność stacjonarnej konsoli do gier oraz przenośnego urządzenia, które pozwala na grę w dowolnym miejscu.

Ile kosztuje Nintendo Switch?

Koszt konsoli Nintendo Switch zależy od wersji konsoli oraz od dodatkowych akcesoriów. Średnia cena konsoli Nintendo Switch wynosi około 1500-2000 złotych.

Wersja podstawowa konsoli Nintendo Switch z jednymi Joy-Conami kosztuje około 1500-1700 złotych. Wersja konsoli Nintendo Switch Lite, która jest mniejsza i lżejsza niż wersja podstawowa, kosztuje około 1000-1200 złotych. Natomiast wersja konsoli Nintendo Switch z lepszym ekranem OLED kosztuje około 2000-2500 złotych.

Koszty konsoli Nintendo Switch mogą być również uzależnione od dodatkowych akcesoriów, takich jak etui, ładowarki, kontrolery czy uchwyty. Koszty te zaczynają się od kilkudziesięciu złotych i mogą sięgać kilkuset złotych.

Ile kosztuje Nintendo Switch Lite?

Nintendo Switch Lite to przenośna konsola do gier, wydana przez firmę Nintendo w 2019 roku. Cena Nintendo Switch Lite może się różnić w zależności od kraju i sklepu.

W Polsce, cena Nintendo Switch Lite wynosi około 899 złotych. W Stanach Zjednoczonych, cena konsoli wynosi około 199 dolarów amerykańskich. W innych krajach cena może być różna w zależności od bieżącej sytuacji rynkowej, dostępności i konkurencji na rynku.

Jakie są koszty gier do konsoli Nintendo Switch?

Koszt gier do konsoli Nintendo Switch jest uzależniony od wieku gry oraz od ilości wydanych kopii gry.

Najnowsze gry na konsolę Nintendo Switch kosztują zazwyczaj około 200-300 złotych. Natomiast starsze gry, które zostały wydane już jakiś czas temu, kosztują zazwyczaj około 100-150 złotych.

Ceny gier na konsolę Nintendo Switch mogą się różnić w zależności od tego, czy są to gry wydane przez Nintendo, czy też przez inne firmy. Gry wydane przez Nintendo są zazwyczaj droższe niż gry wydane przez inne firmy.

Jakie są koszty subskrypcji Nintendo Switch Online?

Nintendo Switch Online to usługa, która umożliwia graczom korzystanie z funkcji online, takich jak rozgrywka wieloosobowa czy dostęp do biblioteki klasycznych gier Nintendo. Koszt subskrypcji Nintendo Switch Online zależy od długości subskrypcji oraz od rodzaju subskrypcji.

Najtańsza opcja subskrypcji Nintendo Switch Online to subskrypcja na jeden miesiąc, która kosztuje 19,99 złotych. Subskrypcja na trzy miesiące kosztuje 49,99 złotych, a subskrypcja na rok to koszt 99,99 złotych. Koszty subskrypcji mogą być różne w zależności od kraju, w którym dokonujemy zakupu subskrypcji. Cena subskrypcji może się także różnić w zależności od dostępności funkcji online oraz biblioteki gier w danym kraju.

podobne artykuły

1 komentarz

Pac-man 24 marca 2023 - 13:31

No proszę, myślałem, że konsola nintendo switch to tak bliżej 3 tysięcy kosztuje… No zaczynam się zastanawiać, czy sobie nie kupic ;)

odpowiedz

zostaw komentarz

O stronie

Strona ilekosztuje.pl to odpowiedzi na Wasze pytanie w temacie kosztów zakupu, użytkowania, usług i innych, gdzie pytanie o cenę produktu, usługi czy np. remontu mieszkania. Wy pytacie o koszt, my szukamy odpowiedzi i opisujemy koszty!

copyright © 2015 ilekosztuje.pl