James Bond - kolekcja

Gadżety Jamesa Bonda

Najnowsza część cyklu o przygodach Jamesa Bonda bije w kinach rekordy popularności. Z obserwacji serwisu Skąpiec.pl wynika, że sukces „Skyfall” przełożył się również na wzrost zainteresowania poprzednimi filmami o agencie 007, a także na różnego typu gadżetami związanymi z brytyjskim asem wywiadu.

Filmowa kolekcja dla każdego fana

James Bond - kolekcjaWyświetlany obecnie na ekranach kin „Skyfall” to 23. film z oficjalnej serii o przygodach Jamesa Bonda. Do tej pory w postać najsłynniejszego agenta Jej Królewskiej Mości wcielało się 6 aktorów – każdy z nich ma zarówno swoich zagorzałych fanów, jak i przeciwników. W serwisie Skąpiec.pl sympatia ta rozkłada się dość równomiernie. Wśród popularnych filmów na DVD z Jamesem Bondem jest m.in. „Goldfinger„, w którym gra Sean Connery, „Człowiek ze złotym pistoletem” z Rogerem Moorem, „Golden Eye” z Piercem Brosnanem oraz „Casion Royale” z Danielem Craigiem. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się również box „007 James Bond: Pełna Kolekcja„, czyli zbiór 22 filmów o agencie wydany n Blu-ray z okazji 50 rocznicy powstania pierwszej filmowego części cyklu.

Książki, plakaty, gadżety…

Prawdziwy fan Jamesa Bonda z uwagą śledzi nie tylko jego filmowe przygody, ale również czyta książki, kolekcjonuje plakaty i różnego rodzaju gadżety. Co ciekawe, powieści Iana Fleminga o wyczynach agenta 007 w wersji broszurowej (np. „Szpieg, który mnie kochał” lub „Pozdrowienia z Rosji„) znaleźć można na Skąpiec.pl już za ok. 3 złote! To prawdziwa gratka dla wielbicieli książek sensacyjnych. Plakat kinowy lub zdjęcie z wizerunkiem ulubionego bohatera to już wydatek od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych, jednak i na takie produkty nie brakuje amatorów. Obecnie jednym z najpopularniejszych jest oczywiście plakat z filmu „Skyfall”, za który zapłacić trzeba ok. 15 złotych. Jeżeli chodzi o pozostałe gadżety związane z agentem 007 to na Skąpiec.pl znaleźć można np. kosmetyki sygnowane nazwiskiem Bonda, modele samochodu Austin Martin, płyty ze ścieżką dźwiękową czy gry na PC lub PlayStation. W zestawieniu zabraknąć nie może również telefonu, którego agent używa w najnowszym filmie, czyli modelu Sony Xperia T. W serwisie Skąpiec.pl jest on dostępny w cenie od 1998 złotych.