Strona główna Dom Ile kosztuje chłodziarka do wina?

Ile kosztuje chłodziarka do wina?

autor ile kosztuje
0 komentarz 327 odsłon 3 minuty czytania

Chłodziarkę na wino można ładnie wkomponować w design kuchni. Przeszklone drzwiczki wyeksponują ozdobne butelki a my zyskamy miejsce na napoje oraz dodamy wnętrzu nieco luksusu. Jeśli zastanawiasz się więc ile one kosztuje, dobrze trafiłeś! Wszystkiego dowiesz się z poniższego artykułu. Zapraszamy do lektury!

Do czego służy chłodziarka na wino?

Czy to szczyt burżujstwa mieć osobną chłodziarkę, przeznaczoną tylko na wino? Nie. Przede wszystkim w chłodziarce można trzymać różne napoje, nie tylko wino, bo posiada półki na butelki. W zwykłych lodówkach półka na butelki zajmuje niepotrzebnie miejsce, którego nieraz brakuje na artykuły spożywcze. Jeśli lubisz mieć w domu kilka butelek wina, a Twoja kuchnia jest na tyle przestronna, że możesz sobie pozwolić na dodatkowy “mebel”, pomyśl o zakupie chłodziarki.

Ile kosztuje chłodziarka na wino?

Naszym pierwszym typem jest chłodziarka Samsung. Ciemna obudowa, przyciemniana szyba przednia oraz elegancki i nowoczesny design – to połączenie sprawi, że zakochasz się w niej.

Bosh z obudową w kolorze inox to kolejny warty polecenia model. Kolorem idealnie wpasowuje się do większości sprzętów kuchennych, jest dość niska, ale pojemna.

Kolejna perełka od Bosha jest zauważalnie większa. Jest ciut droga, ale ta cena ma swoje uzasadnienie. Pojemnością bije na głowę swoje koleżanki, jest wysoka, ale nie za szeroka. Pobór energii jest na bardzo niskim poziomie. Design bardzo nowoczesny.

Vinotemp designem przypomina sejf (słusznie, wino nieraz bywa bardzo drogie). Jest niska i sprawia wrażenie ciężkiej. Pięknie wpasuje się w ciemne meble.
Caso Wine Duett to najtańsza z naszych propozycji. Kolejny model przywodzący na myśl sejf, lecz samo urządzenie nie jest duże.

Ostatnim modelem, który prezentujemy, jest Electrolux. Przypomina miniaturową lodówkę z przeszklonymi, przyciemnionymi drzwiczkami. Będzie pasować do większości wnętrz. Jest bardzo elegancki.

Dla ułatwienia, w poniższej tabeli przedstawiamy zestawienie cen poszczególnych modeli:

chłodziarka do wina cena
chłodziarka do wina Samsung 910 – 1038 zł
chłodziarka do wina Bosch inox 1372 – 1572 zł
chłodziarka do wina Bosch węższa 1793 – 2099 zł
chłodziarka do wina Bosch premium 4451 – 4999 zł
chłodziarka do wina Vinotemp 1300 – 1600 zł
chłodziarka do wina Caso Wine Duett 835 zł
chłodziarka do wina Electrolux 1200 – 1275 zł

Jak wybrać chłodziarkę do wina dla siebie?

Wybór idealnej chłodziarki do wina może być ważnym elementem w kreowaniu domowej kolekcji trunków. Aby dokonać właściwego wyboru, należy przemyśleć kilka ważnych kwestii. Po pierwsze, zastanów się nad wielkością i pojemnością chłodziarki, co jest istotne w zależności od ilości przechowywanych butelek oraz dostępnej przestrzeni w domu. Design chłodziarki również ma znaczenie – od eleganckich modeli z przyciemnianą szybą, takich jak Samsung, po modele przypominające sejf, jak Vinotemp, każdy znajdzie coś dla siebie. Ważna jest również efektywność energetyczna, szczególnie przy wyborze większych modeli jak te od Boscha. Cenę należy natomiast dostosować do budżetu. Wybierając chłodziarkę do wina, warto również zwrócić uwagę na dodatkowe cechy, takie jak rodzaj chłodzenia czy poziom hałasu, aby zapewnić winom optymalne warunki przechowywania i cieszyć się ich doskonałym smakiem przez lata.

Dalej zastanawiasz się nad chłodziarką do win dla siebie, a może wybrałeś już własny model? Napisz nam o tym w komentarzu!

podobne artykuły

zostaw komentarz

O stronie

Strona ilekosztuje.pl to odpowiedzi na Wasze pytanie w temacie kosztów zakupu, użytkowania, usług i innych, gdzie pytanie o cenę produktu, usługi czy np. remontu mieszkania. Wy pytacie o koszt, my szukamy odpowiedzi i opisujemy koszty!

copyright © 2015 ilekosztuje.pl