Strona główna Dom Ile kosztuje chłodziarka do wina?

Ile kosztuje chłodziarka do wina?

autor ile kosztuje
0 komentarz 135 odsłon 2 minuty czytania

Chłodziarkę na wino można ładnie wkomponować w design kuchni. Przeszklone drzwiczki wyeksponują ozdobne butelki a my zyskamy miejsce na napoje oraz dodamy wnętrzu nieco luksusu. Sama półeczka na wino posiada 2 minusy. Przede wszystkim nie chłodzi, a więc tak czy inaczej trzeba znaleźć miejsce w lodówce na schłodzenie napoju. Po drugie bardzo przyciąga kurz. O ile w piwniczce kurz na butelkach nie jest niczym złym, o tyle w mieszkaniu wygląda źle, trzeba więc pamiętać o jego ścieraniu.

Do czego służy chłodziarka na wino?

Czy to szczyt burżujstwa mieć osobną chłodziarkę, przeznaczoną tylko na wino? Nie. Przede wszystkim w chłodziarce można trzymać różne napoje, nie tylko wino, bo posiada półki na butelki. W zwykłych lodówkach półka na butelki zajmuje niepotrzebnie miejsce, którego nieraz brakuje na artykuły spożywcze. Jeśli więc lubisz mieć w domu kilka butelek wina (lub innych napoi) a Twoja kuchnia jest na tyle przestronna, że możesz sobie pozwolić na dodatkowy “mebel” – śmiało zainwestuj w chłodziarkę.

Ile kosztuje chłodziarka na wino?

Naszym pierwszym typem jest chłodziarka Samsung. Ciemna obudowa, przyciemniana szyba przednia oraz elegancki i nowoczesny design – to połączenie sprawi, że zakochasz się w niej. Cena 910 – 1038 zł.

Bosh z obudową w kolorze inox to kolejny warty polecenia model. Kolorem idealnie wpasowuje się do większości sprzętów kuchennych, jest dość niska, ale pojemna. Cena 1372 – 1572 zł. Do mniejszych kuchni polecamy podobny model – węższy ale wyższy (chłodziarka). Jego cena to 1793 – 2099 zł.

Kolejna perełka od Bosha. Jest ciut droga (4451 – 4999 zł), ale ta cena ma swoje uzasadnienie. Pojemnością bije na głowę swoje koleżanki, jest wysoka, ale nie za szeroka. Pobór energii jest na bardzo niskim poziomie. Design bardzo nowoczesny.

Vinotemp – designem przypomina sejf (słusznie, wino nieraz bywa bardzo drogie ;)). Jest niska i sprawia wrażenie ciężkiej. Pięknie wpasuje się w ciemne meble. Cena 1300 – 1600 zł.
Caso Wine Duett – 835 zł. To najtańsza z naszych propozycji. Kolejny model przywodzący na myśl sejf, nie za duża, nie za mała.

Ostatnim modelem, które prezentujemy, jest Electrolux. Przypomina miniaturową lodówkę z przeszklonymi, przyciemnionymi drzwiczkami. Będzie pasować do większości wnętrz. Jest bardzo elegancki. Cena 1200 – 1275 zł.

podobne artykuły

zostaw komentarz

O stronie

Strona ilekosztuje.pl to odpowiedzi na Wasze pytanie w temacie kosztów zakupu, użytkowania, usług i innych, gdzie pytanie o cenę produktu, usługi czy np. remontu mieszkania. Wy pytacie o koszt, my szukamy odpowiedzi i opisujemy koszty!

copyright © 2015 ilekosztuje.pl