Strona główna Elektronika Ile kosztuje TV LED Sharp?

Ile kosztuje TV LED Sharp?

autor ile kosztuje
0 komentarz 263 odsłon 2 minuty czytania

Telewizor Sharp LC-40LE814E jest jednym z lepszych telewizorów dostępnych na rynku. Cieszy się dość dobrą opinią wśród użytkowników, przy założeniu, że komuś nie zależy na liczbie wejść. Telewizor posiada jedno wejście, niektórzy użytkownicy uważają, że tego typu sprzęt powinien mieć co najmniej dwa.

Jaki jest TV LED Sharp?

Sam design może być uznany za atrakcyjny – telewizor ma czarną obudowę i przesadnie lustrzaną powierzchnię, co w niektórych warunkach przeszkadza, ponieważ widoczne jest własne odbicie.Uzyskanie jednolitego obrazu związane jest z czynnością kalibracji, na którą poświęcić trzeba przynajmniej 15 minut. Telewizor ma wbudowany tuner satelitarny – działa on bez zarzutu. Przy założeniu, że podpinamy na stałe adapter WiFi, nie mamy drugiego wejścia USB. Jest to jeden z największych minusów, jeśli ktoś zamierza telewizor wykorzystywać w pełni.

Jakość obrazu jest natomiast bez zarzutu. Kolorystyka przejrzysta i wyraźna. Ważne jest, żeby obraz ustawić po swojemu. RBG dodaje kontrastu i sprawia, że kolory są zdecydowanie wyraźniejsze. Na uwagę zasługuje ostrość obrazu. Sharp uznawany jest za mistrza w tej dziedzinie – i rzeczywiście ostrość obrazu jest jedną z lepszych.

Wady TV LED Sharp

Podstawową wadę zauważają przede wszystkim maniacy gier. Przy używaniu telewizora jako drugiego monitora w niektórych momentach można zauważyć małe lagi przesyłu. Jeśli natomiast chodzi o taką klasę telewizorów,ten Sharp w swojej klasie w momencie premiery był bardzo dobry.

Ile kosztuje TV LED Sharp?

Ile kosztuje TV LED Sharp? Przedstawiamy to w tabeli:

model cena
65″ Class AQUOS XLED 4K Ultra HD Mini LED Google TV 10 260 zł
50″ 4K ULTRA HD LED SHARP GOOGLE TV™ 1 899 zł
70″ 4K ULTRA HD SHARP ANDROID TV™ 2 599 zł
55″ 4K ULTRA HD SHARP ANDROID TV™ 2 040 zł
40″ FULL HD SHARP ANDROID TV™ 1 299 zł

Dla telewizorów z jeszcze większym ekranem, powyżej 50 cali, z zaawansowanymi funkcjami, takimi jak Smart TV, HDR, wysokiej jakości dźwięk czy wyższym odświeżaniem, ceny mogły sięgać nawet 4000-5000 zł lub więcej, w zależności od konkretnego modelu i jego specyfikacji.

A jakie telewizory Wy macie w swoich domach? Dajcie znać w komentarzach!

podobne artykuły

zostaw komentarz

O stronie

Strona ilekosztuje.pl to odpowiedzi na Wasze pytanie w temacie kosztów zakupu, użytkowania, usług i innych, gdzie pytanie o cenę produktu, usługi czy np. remontu mieszkania. Wy pytacie o koszt, my szukamy odpowiedzi i opisujemy koszty!

copyright © 2015 ilekosztuje.pl