Strona główna Hobby Ile kosztuje jednorazówka, jednorazowy papieros?

Ile kosztuje jednorazówka, jednorazowy papieros?

autor Emilia Woźniak
0 komentarz 14,7K odsłon 2 minuty czytania

Jednorazowe papierosy zdobywają coraz większą popularność wśród osób, które szukają alternatywy dla tradycyjnego palenia. Ile kosztuje jednorazówka i gdzie można ją kupić? Przedstawimy Ci możliwe koszty zakupu popularnych modeli jednorazowych elektronicznych papierosów.

Czym jest jednorazówka?

Jednorazówką często określa się elektroniczny papieros. Jest to małe, przenośne urządzenie produkujące parę zawierającą nikotynę do inhalacji. Jednorazowego e-papierosa można używać do momentu wyczerpania się płynu zawierającego nikotynę. Następnie należy go wyrzucić, ponieważ nie jest on przeznaczony do ładowania lub ponownego napełniania. Tego rodzaju urządzenia cieszą się popularnością ze względu na ich prostotę i wygodę. Są też zazwyczaj mniejsze i tańsze od bardziej zaawansowanych e-papierosów, które wymagają regularnego ładowania i uzupełniania płynem.

Ile kosztuje jednorazowy e-papieros?

Na rynku dostępne są różne marki jednorazowych e-papierosów, które zazwyczaj różnią się możliwą liczbą zaciągnięć i smakiem. Zastanawiając się, ile kosztuje e-papieros jednorazowego użytku, należy pamiętać, że średnie ceny popularnych modeli tych urządzeń mogą się wahać w granicach od około 20 do 60 zł za sztukę. Koszty zakupu jednorazowego e-papierosa poszczególnych marek rozkładają się następująco:

marka przybliżona cena dostępne smaki
Puff Bar 40 – 60 zł Mango, melon, truskawka
NJOY 20 – 28 zł classic tobacco, blue + black berry
BLU ok. 40 zł classic tobacco, menthol
Vuse 20 – 60 zł tropical, berry, classic tobacco
Mojo ok. 40 zł cool melon, lemon dessert
Hyde 40 – 60 zł mango, pineapple ice, lush Ice
Ezzy ok. 40 zł lody waniliowe, owoce tropikalne
POSH ok. 40 zł iychee ice, blueberry Ice
STIG ok. 40 zł mango bomb, mighty mint
EonSmoke ok. 40 zł melon wodny, mango, jabłko
Xtra 50 – 70 zł mango, mint, melon

Ceny tych urządzeń zwykle różnią się w zależności od miejsca dystrybucji, a sprzedaż niektórych smaków może być ograniczona.

Gdzie można kupić jednorazowy e-papieros?

Najpopularniejszym miejscem sprzedaży jednorazowych e-papierosów są sklepy z tego rodzaju urządzeniami i akcesoriami do nich. Jednorazówki można kupić także w sklepach tytoniowych i na niektóre stacjach benzynowych. Urządzenia te są także dostępne na stronach producentów e-papierosów i sklepach online. Często w sklepach spożywczych również można nabyć elektroniczne jednorazowe papierosy. Sklepy takie jak Żabka mogą oferować popularne marki jednorazowych e-papierosów – m.in. Puff Bar, NJOY, BLU, Vuse, Mojo czy Xtra. Na to, ile kosztuje jednorazówka w Żabce, często ma wpływ model urządzenia i oferta dostępnych smaków.

Przy wyborze jednorazowego papierosa warto zwrócić uwagę na jakość, trwałość i doświadczenia podczas palenia, aby znaleźć optymalny balans między ceną a satysfakcją użytkowania. A Ty masz swoją ulubioną markę jednorazówek? Jakie smaki jednorazowych elektronicznych papierosów należą do Twoich ulubionych? Podziel się swoją opinią w komentarzu.

podobne artykuły

zostaw komentarz

O stronie

Strona ilekosztuje.pl to odpowiedzi na Wasze pytanie w temacie kosztów zakupu, użytkowania, usług i innych, gdzie pytanie o cenę produktu, usługi czy np. remontu mieszkania. Wy pytacie o koszt, my szukamy odpowiedzi i opisujemy koszty!

copyright © 2015 ilekosztuje.pl