Strona główna Komputery Ile kosztuje CDA premium?

Ile kosztuje CDA premium?

autor Marek Kresso
0 komentarz 6,8K odsłon 3 minuty czytania

CDA to popularna polska platforma, na której użytkownicy mogą oglądać filmy, seriale oraz inne materiały wideo. Wraz z rozwojem technologii i wzrostem liczby użytkowników, CDA wprowadziło opcję subskrypcji Premium, która oferuje szereg dodatkowych funkcji oraz treści, niedostępnych dla użytkowników darmowej wersji platformy, dziś przedstawimy ile kosztuje CDA premium.

Ile kosztuje CDA Premium w 2023 roku?

aktualizacja 10 maj 2023 :

Pakiet Cena (PLN/miesiąc) Opis pakietu
CDA Permium + 41 kanałów TV od 23,99 zł do 27,99 zł (w zależności od formy płatności) Obejmuje dostęp do wszystkich filmów i seriali bez reklam, z możliwością oglądania w jakości HD i dodatkowo 41 kanałów telewizyjnych
CDA Permium + 89 kanałów TV od 49,99 zł do 57,99 zł (w zależności od formy płatności) Obejmuje dostęp do wszystkich filmów i seriali bez reklam, z możliwością oglądania w jakości HD i dodatkowo 81 kanałów telewizyjnych

Czy CDA jest darmowe?

CDA oferuje zarówno darmowe, jak i płatne treści. Bezpłatne filmy i seriale są dostępne na platformie, ale często mają niższą jakość obrazu i dźwięku oraz zawierają reklamy. Darmowe treści mogą być również ograniczone pod względem dostępności i aktualności.

Aby uzyskać dostęp do szerszej gamy treści, lepszej jakości obrazu i dźwięku oraz braku reklam, można wybrać płatną subskrypcję CDA Premium. Subskrypcja CDA Premium daje użytkownikom dostęp do treści w wysokiej jakości, bez reklam i ograniczeń czasowych, a także pozwala na korzystanie z innych funkcji, takich jak możliwość pobierania filmów czy dostęp do materiałów w formacie HEVC. Zalety subskrypcji Premium na CDA przyciągają coraz większą liczbę użytkowników, którzy chcą cieszyć się pełnym zakresem funkcji platformy.

Podsumowując, CDA oferuje zarówno darmowe, jak i płatne treści. Darmowe treści mają pewne ograniczenia, ale są dostępne dla użytkowników niechętnych wydawaniu pieniędzy na subskrypcję.

Co to jest CDA premium?

CDA Premium to płatna subskrypcja platformy CDA, która oferuje dostęp do szeregu dodatkowych funkcji i treści, niedostępnych dla użytkowników darmowej wersji.

Do funkcji Premium na CDA należą m.in. brak reklam, możliwość oglądania filmów w jakości Full HD i 4K, szybsze ładowanie filmów, dostęp do materiałów w formacie HEVC, wideo bez limitów czasowych, a także dostęp do treści, które nie są dostępne dla użytkowników darmowej wersji platformy.

Ile kosztuje CDA premium?

Cena subskrypcji CDA Premium zależy od wybranej formy płatności oraz czasu trwania subskrypcji. Na dzień dzisiejszy, ceny abonamentu CDA Premium wahają się od około 15 złotych miesięcznie za subskrypcję na rok, do około 25 złotych miesięcznie za subskrypcję miesięczną.

Ile kosztuje miesięczna subskrypcja CDA premium?

We wrześniu 2021 roku, miesięczna subskrypcja CDA Premium kosztowała około 19,90 zł. Obecnie subskrypcje na CDA można wykupić za 25 złotych na 30 dni.

Ile kosztuje roczna subskrypcja CDA premium?

Cena rocznej subskrypcji CDA Premium wynosi około 180 złotych, czyli 15 złotych miesięcznie. Warto jednak zaznaczyć, że ceny subskrypcji mogą ulec zmianie w zależności od promocji oraz innych czynników.

Ile kosztuje CDA premium na promocji?

CDA czasami oferuje promocje na subskrypcje Premium. Promocje mogą obejmować zniżki na subskrypcje miesięczne, trzymiesięczne lub roczne, a także okresowe próbne oferty dla nowych użytkowników. Warunki promocji mogą się różnić w zależności od okresu i dostępności. Ceny promocyjne mogły być niższe niż standardowe ceny subskrypcji, a różnice w cenach mogły się różnić w zależności od konkretnej promocji.

Należy pamiętać, że podane ceny mogą ulec zmianie. Aby uzyskać aktualne informacje na temat cen subskrypcji CDA Premium, warto odwiedzić ich stronę internetową, śledzić ich profile w mediach społecznościowych, gdzie zwykle informują o bieżących ofertach i promocjach lub skontaktować się z obsługą klienta.

 

podobne artykuły

zostaw komentarz

O stronie

Strona ilekosztuje.pl to odpowiedzi na Wasze pytanie w temacie kosztów zakupu, użytkowania, usług i innych, gdzie pytanie o cenę produktu, usługi czy np. remontu mieszkania. Wy pytacie o koszt, my szukamy odpowiedzi i opisujemy koszty!

copyright © 2015 ilekosztuje.pl