Strona główna Turystyka Ile kosztuje bilet do Energylandii?

Ile kosztuje bilet do Energylandii?

autor Piotr Grybek
0 komentarz 455 odsłon 3 minuty czytania

Energylandia, największy park rozrywki w Polsce, zlokalizowany w Zatorze, przyciąga każdego roku tłumy odwiedzających, szukających emocjonujących przeżyć i zabawy dla całej rodziny. Jednym z kluczowych aspektów planowania wizyty w Energylandii jest cena biletów. Tego, ile kosztuje bilet do Energylandii dowiesz się z dzisiejszego artykułu!

Czym jest Energylandia?

Energylandia, położona w malowniczej miejscowości Zator, jest największym parkiem rozrywki w Polsce i jednym z największych w Europie. Otwarta w 2014 roku, park rozciąga się na ponad 35 hektarach i oferuje ponad 100 różnorodnych atrakcji dla odwiedzających w każdym wieku. Charakteryzuje się unikalnym podziałem na strefy tematyczne, takie jak Bajkolandia, Strefa Ekstremalna, czy Wyspa Odkrywców, co pozwala każdemu znaleźć coś dla siebie. W Energylandii nie brakuje emocjonujących rollercoasterów, w tym jednego z najwyższych i najszybszych w Europie, a także licznych karuzel, symulatorów i interaktywnych wystaw. Park regularnie wprowadza nowe atrakcje i inwestuje w rozszerzanie swojej oferty, co sprawia, że każda wizyta może być zupełnie nowym doświadczeniem. Dodatkowo Energylandia organizuje różnorodne eventy i koncerty, przyciągając miłośników rozrywki z całego kraju i nie tylko. Jego unikalny charakter, stale rozwijająca się oferta oraz dbałość o wysoką jakość usług sprawiają, że jest to obowiązkowy punkt na mapie atrakcji turystycznych w Polsce.

Ile kosztuje bilet do Energylandii?

Z poniższej tabeli dowiesz się, jakie koszty związane są z odwiedzeniem Energylandii.

typ biletu cena
normalny 199 zł
rodzinny 3 osoby 549 zł
rodzinny 4 osoby 699 zł
rodzinny 5 osób 849 zł
senior 169 zł

Ile kosztuje szkolny bilet do Energylandii?

Energylandia ma również w swojej ofercie bilety szkolne. Ich ceny kształtują się następująco:

typ biletu wiosna/jesień lato jesień
przedszkolaki 69 zł 89 zł 69 zł
uczniowie klas 1-6 89 zł 109 zł 89 zł
uczniowie klas 7-8 99 zł 119 zł 99 zł
uczniowie szkół średnich i studenci 129 zł 149 zł 129 zł

Ile kosztuje bilet do Winter Kingdom w Energylandii?

Energylandia zaprasza również na niezapomnianą zimową przygodę w swoim Parku – Winter Kingdom, gdzie magia i blask tysięcy światełek tworzą niepowtarzalną atmosferę. Od 25 listopada, goście będą mieli okazję zanurzyć się w największym Ogrodzie Świateł w Polsce, podziwiać imponującą, kilkunastometrową choinkę, a także korzystać z licznych atrakcji, takich jak lodowisko, snowtubing, czy spotkania z samym Świętym Mikołajem, który zamieszka w parku na czas świąt. Dodatkowo, warsztaty zdobienia pierników i jarmark Bożonarodzeniowy umilą czas i pozwolą na wczucie się w świąteczny nastrój. Z ponad 5 milionami światełek, Energylandia stanie się widoczna nawet z kosmosu, a nowe dekoracje i zimowe scenki zapewnią niezapomniane wrażenia i emocje. Park oferuje również ogniska i paleniska, które zapewnią ciepło i stworzą idealny klimat do świątecznego relaksu. To idealne miejsce na tworzenie niezapomnianych wspomnień w zimowej odsłonie, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Bilet ulgowy na to wydarzenie to koszt 79 zł, a normalny 99 zł.

Energylandia, ze swoją bogatą ofertą atrakcji, od rollercoasterów po sezonowe wydarzenia.jest miejscem, które oferuje niezapomniane wrażenia dla odwiedzających w każdym wieku. Planując wizytę, warto zatem zwrócić uwagę na aktualny cennik, aby móc w pełni cieszyć się wszystkim, co ten wyjątkowy park rozrywki ma do zaoferowania.

podobne artykuły

zostaw komentarz

O stronie

Strona ilekosztuje.pl to odpowiedzi na Wasze pytanie w temacie kosztów zakupu, użytkowania, usług i innych, gdzie pytanie o cenę produktu, usługi czy np. remontu mieszkania. Wy pytacie o koszt, my szukamy odpowiedzi i opisujemy koszty!

copyright © 2015 ilekosztuje.pl