Strona główna Hobby Ile kosztuje Need For Speed World?

Ile kosztuje Need For Speed World?

autor ile kosztuje
0 komentarz 368 odsłon 3 minuty czytania

Need For speed to seria gier komputerowych, których nie trzeba nikomu przedstawiać. Seria ta posiada ogromną rzeszę fanów na całym świecie. A jej główne atuty to przede wszystkim świetna grywalność, masa samochodów i możliwość tuningu. Wersja Need For Speed’a o podnazwie World przenosiła w nas w zupełnie inny świat rozrywki. Choć w poprzednich częściach istniał system multiplayer, to tutaj w odróżnieniu od poprzednich części praktycznie niedostępny był system rozgrywki dla pojedynczego gracza. W zamian za to otrzymaliśmy dostęp do całkowicie bezpłatnej darmowej gry, którą można było w całości pobrać przez internet.

Na czym polega gra Need For Speed World?

Do grania wystarczy posiadać komputer z dostępem do sieci oraz zamiłowanie do samochodów. A tych w grze jest mnóstwo. Wszystkie podzielone są na 3 klasy. Wiadomo, im wyższa klasa tym samochód jest szybszy. Pierwszy samochód kupujemy za gotówką, ale następne możemy jedynie kupić za specjalne punkty – bootsy, które niestety musimy kupić. Nie kosztują one wiele, więc za 1,23 zł możemy cieszyć się z nowego samochodu. Istnieje również możliwość zakupu samochodu za pieniądze zdobyte w grze. Ale zebranie 100000 kredytów i osiągnięcie 38 poziomu w grze nie należy do najłatwiejszych zadań. Aha, w roli wyjaśnienia, kolejne poziomy zdobywamy za pomocą zdobytych w czasie wyścigu punktów doświadczenia. Możemy także aktywować specjalne mnożniki zdobywanych punktów. lub też aktywować power-upy.

W samej grze jest mnóstwo bonusów. Codzienne zbieranie diamentów daje nam za każduym razem specjalne części lub ulepszenia naszego wozu. Karty nagród po zajęciu w wyścigu miejsca na podium. Oczywiście możemy także sami zakupić wymienione wyżej części za gotówkę. A tych jest również sporo w zależności od tego, jaki samochód wybierzemy. Niestety za Tuning wizualny musimy płacić BOOTS-ami. Możemy jedynie zmienić kolor lub nakleić naklejki. To sprawia, ze bardzo ostrożnie wybieramy swój pojazd i bardzo się do niego przyzwyczajamy. Można by nawet powiedzieć, że dbamy o niego bardziej niż swój prawdziwy wózek. Myślę, że bardzo dobrym pomysłem jest wprowadzenie do gry starszych, ale klasycznych wozów takich jak Volkswagen Golf I GTI lub też Audi quattro 20v.

Czy Need For Speed World jest trudna?

Sama rozgrywka jest banalnie prosta. Po zakupieniu samochodu jeździmy po mieście w tzw. jeździe dowolnej. Podjeżdżamy w okolice wyścigu. Następnie w zależności od rodzaju wyścigu przyłączamy się do gry z innymi graczami, lub też do pojedynczego wyścigu. Istnieje także możliwość rozgrywania prywatnych wyścigów ze znajomymi. A możliwości jest pełno. Począwszy od sprintów, czy wyścigów a skończywszy na drużynowych ucieczkach przed policją. W każdym wyścigu mamy do dyspozycji specjalne zagrania (cztery rodzaje kart) takie jak Nitro, które znacząco przyspiesza samochód, Moloch, dzięki któremu z łatwością taranujemy wszystko na naszej drodze (łącznie z blokadami) lub magnes, dzięki któremu samochód prowadzącego w wyścigu przyciąga do siebie inne samochody na jezdni.

Ile kosztuje Need For Speed World?

Need for Speed World było grą wyścigową online, wydaną w 2010 roku przez EA Games. Niestety, gra została zamknięta w 2015 roku i nie jest już dostępna. W momencie, gdy gra była aktywna, była darmowa do pobrania, ale zawierała wewnętrzny system mikropłatności, który umożliwiał graczom zakup dodatkowej zawartości i przedmiotów. Cena tych przedmiotów zależała od rodzaju przedmiotu i regionu, w którym gracz mieszkał.Na przykład, w grze można było kupić pakiet samochodów za około 2000-3000 wirtualnych kredytów, które kosztowały od 20 do 30 dolarów amerykańskich.

podobne artykuły

zostaw komentarz

O stronie

Strona ilekosztuje.pl to odpowiedzi na Wasze pytanie w temacie kosztów zakupu, użytkowania, usług i innych, gdzie pytanie o cenę produktu, usługi czy np. remontu mieszkania. Wy pytacie o koszt, my szukamy odpowiedzi i opisujemy koszty!

copyright © 2015 ilekosztuje.pl