Strona główna Turystyka Ile kosztuje parking przy lotnisku Okęcie

Ile kosztuje parking przy lotnisku Okęcie

autor ile kosztuje
0 komentarz 711 odsłon 1 minuty czytania

Ceny parkingów przy Okęciu są różne. Trzydobowy postój może kosztować od 50 do 140 złotych. Bodaj najdroższy parking leży przy samym lotnisku (P4), ale poza nim istnieje wiele prywatnych parkingów. Nie dość, że są tańsze, to oferują bezpłatny i całodobowy transfer z parkingu na lotnisko – busem lub taksówką.

Musimy więc zdecydować na czym nam bardziej zależy – niskiej cenie czy dogodnej lokalizacji parkingu. Wybierając parking prywatny pamiętajmy, by przeczytać o nim opinie w internecie. Szanujący się parking posiada również stronę internetową, przez którą można szybko obliczyć koszt postoju, a także zarezerwować miejsce na parkingu. Dobrze byłoby, gdyby można było online podać dane do faktury VAT, by móc ją szybko odebrać przed wyjazdem – parking P4 nie oferuje takiej opcji.

Ile kosztuje parking przy lotnisku Okęcie?

Parking przy lotnisku Okęcie w Warszawie oferuje kilka różnych opcji, w zależności od potrzeb klienta. Oto przykładowe ceny za dobę parkowania na wybranych parkingach przy lotnisku Okęcie:

  • Parking P1 Premium (bezpośrednio przy terminalu): 120-140 zł
  • Parking P2 Express (ok. 5 minut pieszo od terminalu): 70-100 zł
  • Parking P3 Standard (ok. 10 minut pieszo od terminalu): 55-80 zł

Ceny za parkowanie mogą się różnić w zależności od sezonu oraz od długości pobytu na parkingu. Warto zauważyć, że ceny za parkowanie na lotnisku Okęcie są zwykle wyższe niż ceny za parkowanie w innych miejscach w mieście.

podobne artykuły

zostaw komentarz

O stronie

Strona ilekosztuje.pl to odpowiedzi na Wasze pytanie w temacie kosztów zakupu, użytkowania, usług i innych, gdzie pytanie o cenę produktu, usługi czy np. remontu mieszkania. Wy pytacie o koszt, my szukamy odpowiedzi i opisujemy koszty!

copyright © 2015 ilekosztuje.pl