Strona główna Telekomunikacja Ile kosztuje Samsung Monte?

Ile kosztuje Samsung Monte?

autor ile kosztuje
0 komentarz 339 odsłon 1 minuty czytania

Samsung Monte był ładny, lekki, funkcjonalny i korzystny cenowo. Użytkownicy chwalili go również za wejście słuchawkowe na 3,5 mm, dzięki któremu odtwarzana muzyka była wysokiej klasy. Chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje Samsung Monte? Czytaj dalej!

Co warto wiedzieć o Samsung Monte?

Samsung Monte to smartfon wyprodukowany przez firmę Samsung i wydany w 2010 roku. Był to telefon z ekranem dotykowym, który oferował szeroki zakres funkcji, takich jak aparat fotograficzny, odtwarzacz multimedialny, przeglądarka internetowa i wiele innych. Samsung Monte był wyposażony w system operacyjny Samsung TouchWiz 2.0, który pozwalał na łatwe i intuicyjne korzystanie z telefonu. Monte oferował także dostęp do sklepu z aplikacjami Samsung Apps, z których można było pobierać różne programy i gry. Monte był dostępny w różnych kolorach i był jednym z popularniejszych smartfonów Samsunga w swoim czasie. Obecnie, ze względu na wiek i brak aktualizacji oprogramowania, Samsung Monte nie jest już powszechnie używany.

Ile kosztował Samsung Monte?

Cena Samsung Monte w złotych zależała od wielu czynników, takich jak miejsce i czas zakupu oraz dostępność na rynku. W momencie swojego debiutu w 2010 roku Samsung Monte kosztował około 600 złotych. Jednakże cena ta stopniowo spadała w miarę upływu czasu, wraz z pojawieniem się nowszych modeli smartfonów na rynku.

Ile kosztuje Samsung Monte?

Cena używanego Samsung Monte w złotych zależy od stanu technicznego telefonu, ilości dodatkowych akcesoriów, czasu od jego wydania i miejsca, w którym kupujemy sprzęt. Na portalach aukcyjnych i w sklepach z używanymi telefonami cena Samsung Monte wahają się od 50 do 150 zł, ale należy pamiętać, że telefony używane mogą mieć różne wady i uszkodzenia, więc przed zakupem zawsze warto sprawdzić stan techniczny urządzenia i czy wszystkie funkcje działają prawidłowo.

 

podobne artykuły

zostaw komentarz

O stronie

Strona ilekosztuje.pl to odpowiedzi na Wasze pytanie w temacie kosztów zakupu, użytkowania, usług i innych, gdzie pytanie o cenę produktu, usługi czy np. remontu mieszkania. Wy pytacie o koszt, my szukamy odpowiedzi i opisujemy koszty!

copyright © 2015 ilekosztuje.pl