Udany prezent – książka

Urodziny, imieniny, ślub, komunia czy prezent gwiazdkowy – na każdą z okazji bardzo dobra będzie książka. Nie mówimy tutaj o powieściach ani romansidłach – każdy ma inny czytelniczy gust. Mowa tutaj o albumach – książkach sporych rozmiarów, pięknie ilustrowanych, poświęconych zazwyczaj jednemu konkretnemu tematowi. Dlaczego album będzie trafionym prezentem? Ponieważ nie trzeba znać dokładnie danej osoby aby trafić w jej gust – wystarczą nam jej zainteresowania.

Dlaczego album?

Album (w ogóle książka jako taka) nie musi być głównym prezentem. Na komunię czy też śluby ostatnio w prezencie daje się koperty z gotówką. Nie jest to eleganckie ani subtelne ale jest na pewno praktyczne. Koperta z właściwym prezentem może z powodzeniem być umieszczona w książce i ładnie zapakowana. Zostaniemy przez to zapamiętani jako ci, którzy włożyli serce w wybór prezentu a jednocześnie uszanowali wolę obdarowywanych i nie zapomnieli o gotówce 🙂

Co dla kogo?

  • Chrzest – zaczniemy od odwiecznego problemu ludzkości czyli sensownego prezentu na chrzciny. Spośród setek srebrnych grawerowanych łyżeczek i smoczków, tysięcy tandetnych miniaturowych bucików, pozytywek grających smutne melodie wyłania się książka. Kilkumiesięczne dziecko nie potrafi wprawdzie czytać ani nawet cieszyć się z oglądania obrazków ale po kilku latach ucieszy się widząc swój pamiątkowy album, uzupełniany latami przez rodziców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *