Ile kosztuje karta kredytowa? Jak znaleźć najtańszą kartę kredytową?

Karta kredytowa to ciekawa alternatywa dla kredytu gotówkowego. Dzięki niej możemy mieć dodatkowe pieniądze na przykład na zakupy. Produkty te są jednak obciążone pewnymi kosztami, które należy wziąć pod uwagę, zanim jeszcze zdecydujemy się na taką opcję. Jak znaleźć najtańszą kartę kredytową? Ile dokładnie kosztuje?

Czym jest karta kredytowa?

Karta kredytowa często wybierana jest zamiast kredytu. Czym jest ten produkt bankowy? To inaczej karta, dzięki której w ramach limitu płacisz pieniędzmi banku, sumą z góry ustaloną w umowie. Karta kredytowa przyznawana jest na takich zasadach, jak kredyt – bank sprawdza Twoją zdolność kredytową i decyduje, czy przyznać Ci pożyczkę. Oczywiście, korzystanie z pieniędzy banku jest oprocentowane, lecz wiele placówek proponuje jakiś czas – na przykład miesiąc – bezpłatne  korzystanie z karty. Trzeba tutaj jednak uważać, żeby spłacić pożyczkę w terminie.

Żeby znaleźć odpowiednią kartę kredytową, warto zrobić dobry reasearch w Internecie. Oferty ciekawych produktów bankowych znajdziesz w specjalnie ułożonych zestawianiach, zerknij na przykład na ranking kart kredytowych przygotowany przez ekspertów ze Zgarnijpremie.pl. Dzięki niemu dowiesz się więcej o ukrytych i jawnych kosztach związanych z kartami kredytowymi.

Jakie opłaty związane są z kartą kredytową?

Karty kredytowe generują różne opłaty. W tym przypadku koszty, które musimy ponieść, są podobne jak w przypadku kredytu, co znaczy, że musimy liczyć się z oprocentowaniem i odsetkami. Co prawda, biorąc kredyt częściej będziemy musieli zapłacić także za takie dodatkowe usługi, jak przygotowanie wniosku czy ubezpieczenie. To ostatnie jednak bywa również częstym warunkiem w przypadku karty kredytowej, którą łatwo jest zgubić. Również samo wyrobienie i utrzymanie karty może nas trochę kosztować w skali miesięcznej.
Całkowite koszty karty kredytowej mieszczą się, podobnie jak w przypadku kredytu, w skrócie RRSO, który jest wyszczególniony we wszystkich rankingach, gdzie wyróżnione są karty kredytowe. Oprócz tego, w zestawieniach możesz znaleźć koszty na przykład wypłat z bankomatów, a także dodatkowe promocje, jak bonusy i premie, które możesz dostać za skorzystanie z danej oferty.

Jak wybrać najtańszą kartę kredytową?

Niemal każdy bank oferuje karty kredytowe. Jedne są mniej, inne bardziej opłacalne. W procesie wyboru odpowiedniej karty kredytowej może pomóc Ci doradca kredytowy, Twój własny bank, albo wspomniane już rankingi i porównywarki internetowe. To ostatnie rozwiązanie jest jednocześnie najprostsze i najbardziej transparentne – rankingi internetowe pozwalają na porównanie ze sobą różnych ofert w jednym czasie i wybraniu aktualnie najkorzystniejszej. Szukanie w sieci odpowiedniej karty jest jednym z najlepszych sposobów na znalezienie najlepszej opcji dla siebie.

Na co zwrócić uwagę, przy wyborze karty kredytowej? Przede wszystkim ważny będzie okres bezodsetkowy, podczas którego możemy skorzystać z karty bezpłatnie, a dokładniej, spłacić bankowi tylko taką kwotę, jaką od niego pożyczyliśmy. Jeśli spóźnimy się ze spłatą, musimy przygotować się na nieco większe koszty. Wszystkie one wskazane są w skrócie RRSO, który powinien być dla nas drugim najważniejszym wskaźnikiem.

Karta kredytowa – co możesz zyskać?

Karta kredytowa jest dobrym pomysłem, jeśli potrzebujemy dodatkowych pieniędzy na przykład na zakupy. Taką kartą możemy płacić w sklepie, jednak rzadko kiedy możliwe będzie bezpłatne wyciągnięcie pieniędzy z bankomatu.

Jeśli znajdziesz kartę kredytową na korzystnych warunkach, na przykład z długim okresem bezodsetkowym, w niektórych przypadkach możesz zyskać premię pieniężną. To ciekawa opcja, która sprawi, że do Twojej kieszeni może wpaść nawet kilkaset złotych, a Ty będziesz mieć dodatkowe pieniądze na pilne wydatki.

Ranking farb kolorowych do ścian – wewnętrzne – wrzesień 2014

Zachęcamy do zapoznania się z bieżącym zestawieniem najbardziej popularnych artykułów w dziale „Budowa i remont”. Tym razem przyjrzeliśmy się artykułom w kategorii „Farby kolorowe do ścian – wewnętrzne” i stworzyliśmy listę 10 najczęściej przeglądanych artykułów w analizowanym miesiącu. Prezentowany ranking przygotowano w oparciu o dane statystyczne witryny Skąpiec.pl i opisuje on preferencje zakupowe osób odwiedzających witrynę. Wszystkie zaprezentowane w nim modele odznaczają się dużą trwałością i jakością wykonania. Jeżeli rozważacie zakup nowego artykułu w kategorii „Farby kolorowe do ścian – wewnętrzne”, to zapoznanie się z poniższym zestawieniem może ułatwić Wam podjęcie ostatecznej decyzji. Przyjemnej lektury!

Ranking producentów

LP.Nazwa producentaIlość odsłon
1Dulux39.56%
2?nie?ka24.72%
3Dekoral22.13%
4Nobiles4.3%
5Akzo Nobel3%
6Tikkurila2.08%
7Beckers1.71%
8Caparol1.06%
9SigmaKalon0.79%
10Kabe0.65%

Producent dla wielu z nas ma bardzo duże znaczenie. Bywa, że kupno uzależniamy właśnie od tej właściwości. Ze statystyk strony Skąpiec.pl wynika, że najpopularniejszym producentem w kategorii „Farby kolorowe do ścian – wewnętrzne” była w poprzednim miesiącu firma Dulux. Marka ta pozyskała 39.56%głosów. Kolejne pozycje w rankingu przypadły markom ?nie?ka (24.72%)oraz Dekoral (22.13%).

Ranking najpopularniejszych produktów

Poniżej publikujemy tabelę, w której zostało uwzględnione 10 najchętniej oglądanych modeli w kategorii „Farby kolorowe do ścian – wewnętrzne”. Wierzymy, że w zestawieniu znajdziecie produkt idealnie wpisujący się w Wasze wymogi.

LP.Nazwa produktuProcent odsłonCena odCena do
1Dulux Akzo Nobel Kitchen & Bathroom (kuchnia i łazienka) emulsja lateksowa do śc16.28%79,00 zł79,00 zł
2Dulux Akzo Nobel emulsja Kolory Świata ciepły piasek 5L14.64%45,00 zł79,00 zł
3Śnieżka BARWY NATURY emulsja z dodatkiem TeflonR surface protector klon srebrzys14.52%35,00 zł59,00 zł
4Śnieżka Barwy Natury lateksowa farba do wnętrz 2.5L brzoskwiniowy sad 1716-0250014.4%39,92 zł39,92 zł
5Dulux Kolory Świata Wino z Cordoby 2.5L 51635198.08%7,60 zł54,98 zł
6Dulux Farba kolorowa Kolory Świata 5L ANTYCZNY MARMUR >> DARMOWA DOSTAWA od 1996.79%89,90 zł89,90 zł
7Dulux Farba kolorowa Kolory Świata 5L AROMATYCZNY KARDAMON >> DARMOWA DOSTAWA od6.67%85,50 zł85,50 zł
8Dekoral Emalia Emakol Snutrong 0.9L Lazurowy Jasny – Emalia Emakol Strong6.56%22,00 zł102,90 zł
9Śnieżka BARWY NATURY emulsja z dodatkiem TeflonR surface protector lilia wodna 5L6.21%59,00 zł66,08 zł
10Dekoral Akrylit W – Groszkowy pastelowy 2.5L 0006105.85%45,60 zł45,60 zł

Opis najpopularniejszych produktów

Wybór artykułów w e-sklepach nie może zostać dokonany pochopnie. A taki z pewnością się okaże, jeśli zdecydujemy się na pierwszy lepszy produkt. Pomocne okaże się sprawdzić opinie o danym artykule w internecie i w kilku zestawieniach. Zapraszamy więc do lektury zestawienia najczęściej wybieranych artykułów w omawianej kategorii.

Dulux Akzo Nobel Kitchen & Bathroom (kuchnia i łazienka) emulsja lateksowa do śc

„Dulux

Model Dulux Akzo Nobel Kitchen & Bathroom (kuchnia i łazienka) emulsja lateksowa do śc zdobył najwyższe miejsce w rankingu na najpopularniejszy produkt w kategorii „Farby kolorowe do ścian – wewnętrzne”.

Dulux Akzo Nobel emulsja Kolory Świata ciepły piasek 5L

„Dulux

Model Dulux Akzo Nobel emulsja Kolory Świata ciepły piasek 5L znalazł się na następnej pozycji w naszym zestawieniu. Jest to drugi najczęściej przeglądany produkt wśród e-zakupowiczów.

Śnieżka BARWY NATURY emulsja z dodatkiem TeflonR surface protector klon srebrzys

„Śnieżka

Śnieżka BARWY NATURY emulsja z dodatkiem TeflonR surface protector klon srebrzys to następny najczęściej wybierany przez potencjalnych kupujących produkt w kategorii „Farby kolorowe do ścian – wewnętrzne”.

Śnieżka Barwy Natury lateksowa farba do wnętrz 2.5L brzoskwiniowy sad 1716-02500

„Śnieżka

Na liście nie zabrakło również miejsca na uplasowany na czwartej lokacie model Śnieżka Barwy Natury lateksowa farba do wnętrz 2.5L brzoskwiniowy sad 1716-02500.

Dulux Kolory Świata Wino z Cordoby 2.5L 5163519

„Dulux

Dulux Kolory Świata Wino z Cordoby 2.5L 5163519 kończy ranking pięciu najbardziej poszukiwanych produktów w kategorii „Farby kolorowe do ścian – wewnętrzne”.

Ranking zabawki ogrodowe – wrzesień 2014

Zachęcamy do zapoznania się z kolejnym spisem najczęściej wybieranych produktów w dziale „Dla dzieci”. Tym razem przyjrzeliśmy się artykułom w kategorii „Zabawki ogrodowe” i przygotowaliśmy zestawienie 10 najpopularniejszych modeli w analizowanym miesiącu. Widoczny poniżej ranking stworzono w oparciu o dane serwisu internetowego Skąpiec.pl i opisuje on preferencje zakupowe użytkowników strony. Wszystkie ukazane w nim produkty odznaczają się dużą trwałością i jakością wykonania. Jeżeli rozważacie zakup nowego artykułu w kategorii „Zabawki ogrodowe”, to lektura poniższego zestawienia może ułatwić Wam decyzję. Owocnej lektury!

Ranking producentów

LP.Nazwa producentaIlość odsłon
1Little Tikes69.29%
2Smoby11.52%
3Playeko3.48%
4Happy Hop3.3%
5Step23.21%
6Kettler3.04%
7Just Fun2.23%
8Woodyland1.52%
9Gunther1.34%
10Berg1.07%

Producent dla wielu z nas ma bardzo duże znaczenie. Zdarza się, że zakup uzależniamy właśnie od tej właściwości. Z danych statystycznych serwisu Skąpiec.pl można wywnioskować, że najbardziej rozchwytywanym producentem w kategorii „Zabawki ogrodowe” była w ubiegłym miesiącu firma Little Tikes. Marka ta zdobyła 69.29%odsłon. Kolejne miejsca w rankingu przypadły markom Smoby (11.52%)oraz Playeko (3.48%).

Ranking najpopularniejszych produktów

Poniżej publikujemy tabelę, w której zostało przedstawione 10 najczęściej wybieranych produktów w kategorii „Zabawki ogrodowe”. Wierzymy, że w zestawieniu znajdziecie artykuł perfekcyjnie spełniający Wasze oczekiwania.

LP.Nazwa produktuProcent odsłonCena odCena do
1Little Tikes Wodny stół – Piaskownica 401L65.09%369,00 zł450,90 zł
2Little Tikes Domek z Patio 1706219.32%789,00 zł1 025,00 zł
3Little Tikes Piaskownica Plac Budowy 401N8.28%499,00 zł528,40 zł
4Little Tikes Domek Cambridge różowy 1724963.25%79,00 zł998,99 zł
5Smoby Zjeżdżalnia XS Cars 3101462.51%111,77 zł165,88 zł
6Little Tikes Przeplotnia 402K2.51%789,00 zł977,00 zł
7Woodyland Huśtawka koło 914012.37%169,00 zł376,60 zł
8Smoby Domek Friends House z dzwonkiem i ogródkiem 3102092.22%1 148,73 zł1 758,47 zł
9Little Tikes Domek Cambridge 1724892.22%619,00 zł998,99 zł
10Kettler 8395-920 – Gondola do hustawki z 2 deskami2.22%623,79 zł623,79 zł

Opis najpopularniejszych produktów

Zakup produktów w e-sklepach nie może zostać dokonany na szybko. A taki z dużym prawdopodobieństwem będzie, jeżeli zdecydujemy się na losowy model produktu. Wskazane jest sprawdzić opinie o danym artykule w internecie i w zaufanych zestawieniach. Zapraszamy więc do lektury zestawienia najpopularniejszych modeli w omawianej kategorii.

Little Tikes Wodny stół – Piaskownica 401L

„Little

Najczęściej wybierany w ubiegłym miesiącu model w kategorii „Zabawki ogrodowe” to Little Tikes Wodny stół – Piaskownica 401L.

Little Tikes Domek z Patio 170621

„Little

Model Little Tikes Domek z Patio 170621 znalazł się na następnym miejscu w naszym rankingu. Jest to drugi najczęściej pożądany produkt wśród e-zakupowiczów.

Little Tikes Piaskownica Plac Budowy 401N

„Little

Little Tikes Piaskownica Plac Budowy 401N to następny najczęściej przeglądany przez internautów artykuł w kategorii „Zabawki ogrodowe”.

Little Tikes Domek Cambridge różowy 172496

„Little

Na liście nie zabrakło również miejsca na ulokowany na czwartej lokacie produkt Little Tikes Domek Cambridge różowy 172496.

Smoby Zjeżdżalnia XS Cars 310146

„Smoby

Smoby Zjeżdżalnia XS Cars 310146 kończy ranking pięciu najbardziej poszukiwanych produktów w kategorii „Zabawki ogrodowe”.

Ranking lampy sufitowe – wrzesień 2014

Zachęcamy do zapoznania się z kolejnym rankingiem najczęściej wybieranych artykułów w dziale „Dom i wnętrze”. Tym razem przyjrzeliśmy się artykułom w kategorii „Lampy sufitowe” i stworzyliśmy ranking 10 najczęściej przeglądanych modeli w rzeczonym miesiącu. Prezentowany ranking przygotowano w oparciu o dane statystyczne serwisu Skąpiec.pl i opisuje on wybory użytkowników porównywarki. Wszystkie ukazane w nim produkty odznaczają się dużą trwałością i jakością wykonania. Jeżeli rozważacie zakup nowego artykułu w kategorii „Lampy sufitowe”, to przejrzenie poniższego zestawienia może ułatwić Wam decyzję. Udanej lektury!

Ranking producentów

LP.Nazwa producentaIlość odsłon
1Nowodworski29.05%
2Italux27.7%
3Philips15.54%
4Cleoni11.49%
5Redlux2.7%
6Argon2.7%
7Eglo2.7%
8Aldex2.7%
9Markslojd2.7%
10Kanlux2.7%

Renoma producenta dla wielu z nas ma kluczowe znaczenie. Zdarza się, że zakup uzależniamy właśnie od tego czynnika. Ze statystyk internetowej porównywarki cen Skąpiec.pl można wywnioskować, że najczęściej poszukiwanym producentem w kategorii „Lampy sufitowe” była w ubiegłym miesiącu firma Nowodworski. Marka ta mogła się pochwalić 29.05%odsłon. Kolejne miejsca w rankingu przypadły markom Italux (27.7%)oraz Philips (15.54%).

Ranking najpopularniejszych produktów

Poniżej zamieszczamy tabelę, w której zostało uwzględnione 10 najpopularniejszych artykułów w kategorii „Lampy sufitowe”. Mamy nadzieję, że w rankingu znajdziecie artykuł perfekcyjnie spełniający Wasze wymagania.

LP.Nazwa produktuProcent odsłonCena odCena do
1Italux Ricky MP5581-416.28%146,00 zł390,00 zł
2Nowodworski ATTYKA 4397 III plafon16.28%56,00 zł153,50 zł
3Cleoni plafon Carina 50 1158P211712.79%185,65 zł818,17 zł
4Italux Ricky MP5581-812.79%234,50 zł625,00 zł
5Philips InStyle plafon Matrix 4 x 2,5W High Power LED 40740/11/1611.63%710,00 zł749,00 zł
6Nowodworski Lampa wisząca BARON III 41409.3%185,00 zł206,27 zł
7Nowodworski plafon ALEHANDRO black 55 53528.14%263,84 zł263,84 zł
8Italux Mania MP5580-65.81%172,00 zł515,00 zł
9Nowodworski plafon ścienno-sufitowy 1pł LEA 39563.49%61,56 zł61,56 zł
10Kanlux plafon hermetyczny MARC DL-60 070153.49%80,54 zł80,54 zł

Opis najpopularniejszych produktów

Zakup artykułów w e-sklepach nie może zostać zrobiony na szybko. A taki niewątpliwie będzie, gdy, kiedy zdecydujemy się na niesprawdzony wcześniej produkt. Najlepiej będzie sprawdzić opinie o danym modelu w internecie i w kilku podsumowaniach. Zapraszamy więc do lektury rankingu najczęściej wybieranych modeli w omawianej kategorii.

Italux Ricky MP5581-4

„Italux

Najpopularniejszy w poprzednim miesiącu artykuł w kategorii „Lampy sufitowe” to Italux Ricky MP5581-4.

Nowodworski ATTYKA 4397 III plafon

„Nowodworski

Model Nowodworski ATTYKA 4397 III plafon znalazł się na następnym miejscu w naszym zestawieniu. Jest to drugi najczęściej pożądany model wśród internautów.

Cleoni plafon Carina 50 1158P2117

„Cleoni

Cleoni plafon Carina 50 1158P2117 to trzeci najczęściej oglądany przez internautów model w kategorii „Lampy sufitowe”.

Italux Ricky MP5581-8

„Italux

W zestawieniu nie zabrakło również miejsca na uplasowany na czwartej pozycji model Italux Ricky MP5581-8.

Philips InStyle plafon Matrix 4 x 2,5W High Power LED 40740/11/16

„Philips

Philips InStyle plafon Matrix 4 x 2,5W High Power LED 40740/11/16 wieńczy top 5 najczęściej oglądanych produktów w kategorii „Lampy sufitowe”.

Ranking buty damskie – wrzesień 2014

Zachęcamy do zapoznania się z najświeższym spisem najczęściej wybieranych produktów w dziale „Odzież”. Tym razem przyjrzeliśmy się produktom w kategorii „Buty damskie” i utworzyliśmy listę 10 najczęściej przeglądanych artykułów w analizowanym miesiącu. Zamieszczony poniżej ranking opracowano w oparciu o dane serwisu internetowego Skąpiec.pl i opisuje on wybory e-konsumentów. Wszystkie zaprezentowane w nim produkty odznaczają się dużą trwałością i jakością wykonania. Jeżeli rozważacie zakup nowego artykułu w kategorii „Buty damskie”, to przejrzenie poniższego zestawienia może ułatwić Wam decyzję. Udanej lektury!

Ranking producentów

LP.Nazwa producentaIlość odsłon
1Reebok45.58%
2Nike22.14%
3Vans7.27%
4Gino Rossi6.24%
5Tamaris3.87%
6Smiths3.34%
7Adidas3.02%
8Georgia Rose2.93%
9Kari2.87%
10Asics2.75%

Renoma producenta dla wielu z nas ma niesamowite znaczenie. Nierzadko zakup uzależniamy właśnie od tego czynnika. Ze statystyk serwisu Skąpiec.pl można wywnioskować, że najpopularniejszym producentem w kategorii „Buty damskie” była w ubiegłym miesiącu firma Reebok. Marka ta mogła się pochwalić 45.58%odsłon. Kolejne lokaty na liście przypadły markom Nike (22.14%)oraz Vans (7.27%).

Ranking najpopularniejszych produktów

Poniżej publikujemy tabelę, w której widnieje 10 najczęściej wybieranych modeli w kategorii „Buty damskie”. Jesteśmy pewni, że w rankingu znajdziecie artykuł doskonale zaspokajający Wasze wymagania.

LP.Nazwa produktuProcent odsłonCena odCena do
1Reebok Dance Urlead Mid58.28%349,00 zł349,00 zł
2Nike Air Max 90 (wielokolorowe)10.39%299,00 zł299,00 zł
3Gino Rossi DCF2768.04%b.d.b.d.
4Vans Era5.85%239,00 zł300,00 zł
5Nike Air Musio (czarny)3.58%169,99 zł209,00 zł
6Vans Chauffette3.38%149,18 zł149,18 zł
7Kotyl 5871 (czarny)3.11%219,00 zł219,00 zł
8Asics Gel-Noosa Tri 9 (wielokolorowe)2.67%480,00 zł480,00 zł
9Tamaris botki czarny 8090012.43%219,00 zł219,00 zł
10Nike Lunarglide+ 42.27%289,00 zł299,00 zł

Opis najpopularniejszych produktów

Zakup produktów w sklepach internetowych nie może zostać przeprowadzony na szybko. A taki z dużym prawdopodobieństwem będzie, jeżeli zdecydujemy się na niesprawdzony wcześniej model produktu. Wskazane jest sprawdzić opinie o danym modelu w internecie i w wiarygodnych zestawieniach. Zapraszamy więc do lektury zestawienia najpopularniejszych artykułów w omawianej kategorii.

Reebok Dance Urlead Mid

„Reebok

Najczęściej odwiedzany w minionym miesiącu model w kategorii „Buty damskie” to Reebok Dance Urlead Mid.

Nike Air Max 90 (wielokolorowe)

„Nike

Model Nike Air Max 90 (wielokolorowe) uplasował się na następnej lokacie w naszym rankingu. Jest to drugi najchętniej oglądany model wśród internautów.

Gino Rossi DCF276

„Gino

Gino Rossi DCF276 to trzeci najczęściej wybierany przez konsumentów model w kategorii „Buty damskie”.

Vans Era

„Vans

W zestawieniu nie zabrakło również miejsca na znajdujący się na czwartej lokacie model Vans Era.

Nike Air Musio (czarny)

„Nike

Nike Air Musio (czarny) wieńczy zestawienie najbardziej popularnych produktów w kategorii „Buty damskie”.

Ranking torebki damskie – wrzesień 2014

Zapraszamy do zapoznania się z bieżącym rankingiem najbardziej pożądanych artykułów w departamencie „Odzież”. Tym razem przyjrzeliśmy się artykułom w kategorii „Torebki damskie” i przygotowaliśmy zestawienie 10 najczęściej przeglądanych modeli w rzeczonym miesiącu. Poniższy ranking stworzono w oparciu o statystyki porównywarki cen Skąpiec.pl i opisuje on wybory osób odwiedzających witrynę. Wszystkie wypunktowane w nim modele odznaczają się dużą trwałością i jakością wykonania. Jeżeli rozważacie zakup nowego artykułu w kategorii „Torebki damskie”, to zapoznanie się z poniższym zestawieniem może ułatwić Wam wybór . Owocnej lektury!

Ranking producentów

LP.Nazwa producentaIlość odsłon
1Nucelle38.93%
2Just Star22.62%
3Verso10.56%
4Puccini9.33%
5Castella4.8%
6Gallantry3.97%
7Dakine2.94%
8Nicole2.46%
9Moony Mood2.22%
10FARBOTKA2.18%

Marka produktu dla wielu z nas ma gigantyczne znaczenie. Nierzadko zakup uzależniamy właśnie od tego czynnika. Z danych strony Skąpiec.pl wynika, że najbardziej pożądanym producentem w kategorii „Torebki damskie” była w poprzednim miesiącu firma Nucelle. Marka ta pozyskała 38.93%odsłon. Kolejne lokaty w zestawieniu przypadły markom Just Star (22.62%)oraz Verso (10.56%).

Ranking najpopularniejszych produktów

Poniżej zamieszczamy tabelę, w której pokazujemy 10 topowych artykułów w kategorii „Torebki damskie”. Mamy nadzieję, że w rankingu znajdziecie artykuł doskonale wpisujący się w Wasze oczekiwania.

LP.Nazwa produktuProcent odsłonCena odCena do
1Just Star Modna kontrastowa torba tote Kobaltowy 170673-0631.59%193,44 zł208,00 zł
2Puccini Torebka damska BT14136 czarno-beżowa12.52%133,00 zł133,00 zł
3Verso Torebka damska czarna Classic 2342-3885A12.03%120,00 zł120,00 zł
4Castella 10779%49,00 zł49,00 zł
5Gallantry G21767.86%99,00 zł99,00 zł
6Verso Torebka damska szara Casual 2342-7487A6.71%68,40 zł120,00 zł
7Nucelle Torebka w nowojorskim stylu Czarna 1170363-015.97%342,00 zł342,00 zł
8Nicole FB155.07%16,00 zł16,00 zł
9Nucelle Torba do ręki z krokodyla Czarny 1170390-014.75%286,99 zł322,00 zł
10Nucelle Gładka torebka tote Nocne niebo 1170411-064.5%271,56 zł292,00 zł

Opis najpopularniejszych produktów

Zakup artykułów w sklepach internetowych nie może zostać zrobiony bez namysłu. A taki zapewne będzie, jeśli zdecydujemy się na losowy produkt. Wskazane jest sprawdzić opinie o danym produkcie w internecie i w różnych rankingach. Zapraszamy więc do lektury zestawienia najpopularniejszych modeli w omawianej kategorii.

Just Star Modna kontrastowa torba tote Kobaltowy 170673-06

„Just

Model Just Star Modna kontrastowa torba tote Kobaltowy 170673-06 zdobył pierwsze miejsce w rankingu na najchętniej wybierany produkt w kategorii „Torebki damskie”.

Puccini Torebka damska BT14136 czarno-beżowa

„Puccini

Model Puccini Torebka damska BT14136 czarno-beżowa znalazł się na następnym miejscu w naszym zestawieniu. Jest to drugi najczęściej wybierany produkt wśród internetowych zakupowiczów.

Verso Torebka damska czarna Classic 2342-3885A

„Verso

Verso Torebka damska czarna Classic 2342-3885A to trzeci najczęściej wybierany przez internautów model w kategorii „Torebki damskie”.

Castella 1077

„Castella

W zestawieniu nie zabrakło również miejsca na ulokowany na czwartej pozycji produkt Castella 1077.

Gallantry G2176

„Gallantry

Gallantry G2176 wieńczy zestawienie najbardziej poszukiwanych produktów w kategorii „Torebki damskie”.

Ranking okularów przeciwsłonecznych – wrzesień 2014

Zapraszamy do zapoznania sie z kolejnym zestawieniem najpopularniejszych produktów w departamencie „Odziez”. Tym razem przyjrzelismy sie produktom w kategorii „Okulary przeciwsloneczne” i stworzylismy ranking 10 najczesciej poszukiwanych artykulów w branym pod uwage miesiacu. Zamieszczony ponizej ranking wykreowano w oparciu o statystyki serwisu internetowego Skapiec.pl i opisuje on preferencje zakupowe osób odwiedzajacych witryne. Wszystkie ukazane w nim artykuly odznaczaja sie duza trwaloscia i jakoscia wykonania. Jezeli rozwazacie zakup nowego artykulu w kategorii „Okulary przeciwsloneczne”, to przejrzenie ponizszego zestawienia moze ulatwic Wam podjecie decyzji. Przyjemnej lektury!

Czytaj dalej Ranking okularów przeciwsłonecznych – wrzesień 2014

Ranking filtrów do wody – wrzesień 2014

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym rankingiem najczęściej wybieranych artykułów w departamencie „AGD”. Tym razem przyjrzeliśmy się produktom w kategorii „Filtry do wody” i opracowaliśmy zestawienie 10 najczęściej wybieranych artykułów w omawianym miesiącu. Zamieszczony poniżej ranking przygotowano w oparciu o statystyki witryny Skąpiec.pl i opisuje on wybory e-konsumentów. Wszystkie wypunktowane w nim produkty odznaczają się dużą trwałością i jakością wykonania. Jeżeli rozważacie zakup nowego artykułu w kategorii „Filtry do wody”, to rzucenie okiem na poniższe zestawienie może ułatwić Wam podjęcie ostatecznej decyzji. Udanej lektury!

Ranking producentów

LP.Nazwa producentaIlość odsłon
1Bobble83.52%
2Brita10.71%
3Dafi4.24%
4Laica0.66%
5Zelmer0.37%
6Hyundai0.15%
7Aquaphor0.11%
8Electrolux0.11%
9AEG0.07%
10BWT0.07%

Renoma producenta dla wielu z nas ma niebagatelne znaczenie. W wielu wypadkach zakup uzależniamy właśnie od tej właściwości. Z danych statystycznych serwisu Skąpiec.pl można wywnioskować, że najbardziej pożądanym producentem w kategorii „Filtry do wody” była w poprzednim miesiącu firma Bobble. Marka ta pozyskała 83.52%odsłon. Kolejne miejsca w zestawieniu przypadły markom Brita (10.71%)oraz Dafi (4.24%).

Ranking najpopularniejszych produktów

Poniżej zamieszczamy tabelę, w której zostało uwzględnione 10 najczęściej wybieranych modeli w kategorii „Filtry do wody”. Jesteśmy pewni, że w rankingu znajdziecie artykuł doskonale wpisujący się w Wasze oczekiwania.

LP.Nazwa produktuProcent odsłonCena odCena do
1Bobble Carry cap 750 ml87.5%59,00 zł59,00 zł
2Brita Marella XL3.4%39,99 zł106,98 zł
3Dafi Astra Unimax2.35%39,00 zł99,00 zł
4Brita Aluna XL2.04%37,90 zł88,90 zł
5Brita Elemaris Meter XL0.96%93,00 zł145,00 zł
6Brita Marella Cool0.81%39,99 zł149,45 zł
7Brita Marella0.81%47,00 zł155,00 zł
8Brita Fill & Go0.77%55,00 zł65,00 zł
9Brita Elemaris Meter0.69%94,80 zł173,00 zł
10Dafi Astra Classic 3.0l0.66%41,99 zł70,47 zł

Opis najpopularniejszych produktów

Wybór artykułów w sklepach internetowych nie może zostać dokonany pochopnie. A taki z dużym prawdopodobieństwem będzie, jeśli zdecydujemy się na losowy artykuł. Najlepiej będzie sprawdzić opinie o danym produkcie w internecie i w szanowanych rankingach. Zapraszamy więc do lektury zestawienia najpopularniejszych artykułów w omawianej kategorii.

Bobble Carry cap 750 ml

„Bobble

Model Bobble Carry cap 750 ml zdobył czołowe miejsce w rankingu na najczęściej oglądany produkt w kategorii „Filtry do wody”.

Brita Marella XL

„Brita

Model Brita Marella XL znalazł się na następnej lokacie w naszym rankingu. Jest to drugi najczęściej wybierany model wśród e-zakupowiczów.

Dafi Astra Unimax

„Dafi

Dafi Astra Unimax to trzeci najczęściej pożądany przez e-konsumentów model w kategorii „Filtry do wody”.

Brita Aluna XL

„Brita

W rankingu nie zabrakło również miejsca na ulokowany na czwartej lokacie artykuł Brita Aluna XL.

Brita Elemaris Meter XL

„Brita

Brita Elemaris Meter XL wieńczy pierwszą piątkę najbardziej poszukiwanych produktów w kategorii „Filtry do wody”.

Ranking kina domowego – wrzesień 2014

Zapraszamy do zapoznania się z dzisiejszym wykazem najpopularniejszych artykułów w departamencie „RTV”. Tym razem przyjrzeliśmy się produktom w kategorii „Kino domowe” i opracowaliśmy zestawienie 10 najpopularniejszych produktów w omawianym miesiącu. Prezentowany ranking stworzono w oparciu o dane porównywarki cen Skąpiec.pl i opisuje on preferencje zakupowe użytkowników strony. Wszystkie ukazane w nim modele odznaczają się dużą trwałością i jakością wykonania. Jeżeli rozważacie zakup nowego produktu w kategorii „Kino domowe”, to lektura poniższego zestawienia może ułatwić Wam podjęcie decyzji. Udanej lektury!

Ranking producentów

LP.Nazwa producentaIlość odsłon
1Samsung25.13%
2LG22.71%
3Sony19.05%
4Philips11.05%
5Panasonic6.87%
6Pioneer6.08%
7Harman Kardon3.57%
8Onkyo2.46%
9Bose1.57%
10Yamaha1.5%

Nazwa marki dla wielu z nas ma niebagatelne znaczenie. Zdarza się, że zakup uzależniamy właśnie od tego czynnika. Ze statystyk internetowej porównywarki cen Skąpiec.pl można wywnioskować, że najpopularniejszym producentem w kategorii „Kino domowe” była w poprzednim miesiącu firma Samsung. Marka ta zebrała 25.13%głosów. Kolejne miejsca w rankingu przypadły markom LG (22.71%)oraz Sony (19.05%).

Ranking najpopularniejszych produktów

Poniżej publikujemy tabelę, w której wypunktowujemy 10 topowych modeli w kategorii „Kino domowe”. Wierzymy, że w rankingu znajdziecie produkt perfekcyjnie wpisujący się w Wasze wymagania.

LP.Nazwa produktuProcent odsłonCena odCena do
1Samsung HT-F6550W15.52%2 199,00 zł2 299,00 zł
2Sony BDV-N9100 3D13.49%2 999,00 zł3 699,00 zł
3Sony BDV-N920011.53%3 369,00 zł4 299,00 zł
4Samsung HT-E35511.23%569,00 zł739,00 zł
5Samsung HT-F5550 3D10.25%1 249,00 zł1 398,70 zł
6LG BH72408.44%899,00 zł1 249,00 zł
7LG DH4130S8.29%354,00 zł475,00 zł
8LG BH7530T8.06%1 749,00 zł1 749,00 zł
9Pioneer HTP-0737.16%1 199,00 zł1 667,98 zł
10LG DH4430P6.03%490,00 zł599,99 zł

Opis najpopularniejszych produktów

Wybór artykułów w sklepach internetowych nie może zostać przeprowadzony pod wpływem chwili. A taki z pewnością będzie, jeśli zdecydujemy się na wybrany bez zastanowienia artykuł. Wskazane jest sprawdzić opinie o danym modelu w internecie i w zaufanych zestawieniach. Zapraszamy więc do lektury rankingu najpopularniejszych produktów w omawianej kategorii.

Samsung HT-F6550W

„Samsung

Najczęściej odwiedzany w zeszłym miesiącu produkt w kategorii „Kino domowe” to Samsung HT-F6550W.

Sony BDV-N9100 3D

„Sony

Model Sony BDV-N9100 3D znalazł się na następnym miejscu w naszym rankingu. Jest to drugi najchętniej wyszukiwany produkt wśród konsumentów robiących zakupy przez internet.

Sony BDV-N9200

„Sony

Sony BDV-N9200 to trzeci najczęściej oglądany przez kupujących produkt w kategorii „Kino domowe”.

Samsung HT-E355

„Samsung

Na liście nie zabrakło również miejsca na uplasowany na czwartej lokacie produkt Samsung HT-E355.

Samsung HT-F5550 3D

„Samsung

Samsung HT-F5550 3D zamyka ranking pięciu najpopularniejszych produktów w kategorii „Kino domowe”.

Ranking odtwarzaczy MP3 – wrzesień 2014

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym rankingiem topowych artykułów w dziale „RTV”. Tym razem przyjrzeliśmy się artykułom w kategorii „Odtwarzacze MP3” i stworzyliśmy zestawienie 10 najczęściej poszukiwanych produktów w analizowanym miesiącu. Zamieszczony poniżej ranking przygotowano w oparciu o statystyki strony internetowej Skąpiec.pl i opisuje on preferencje zakupowe e-konsumentów. Wszystkie podane w nim artykuły odznaczają się dużą trwałością i jakością wykonania. Jeżeli rozważacie zakup nowego produktu w kategorii „Odtwarzacze MP3”, to lektura poniższego zestawienia może ułatwić Wam decyzję. Przyjemnej lektury!

Ranking producentów

LP.Nazwa producentaIlość odsłon
1Sony28.94%
2SanDisk24.21%
3Apple16.61%
4Philips9.43%
5Lenco4.17%
6Manta4.13%
7Grundig3.85%
8Transcend3.12%
9Cowon2.98%
10iBasso2.56%

Nazwa marki dla wielu z nas ma kluczowe znaczenie. Często zakup uzależniamy właśnie od tej właściwości. Z danych statystycznych strony Skąpiec.pl można wywnioskować, że najbardziej rozchwytywanym producentem w kategorii „Odtwarzacze MP3” była w minionym miesiącu firma Sony. Marka ta zdobyła 28.94%zapytań. Kolejne pozycje w rankingu przypadły markom SanDisk (24.21%)oraz Apple (16.61%).

Ranking najpopularniejszych produktów

Poniżej publikujemy tabelę, w której zostało uwzględnione 10 topowych produktów w kategorii „Odtwarzacze MP3”. Mamy nadzieję, że w zestawieniu znajdziecie artykuł dokładnie zaspokajający Wasze oczekiwania.

LP.Nazwa produktuProcent odsłonCena odCena do
1Apple iPod Nano (7 generacja) 16GB16.74%599,00 zł2 179,00 zł
2SanDisk Sansa Clip Plus 4GB16.6%95,00 zł255,00 zł
3Sony NWZ-W273 4GB11.4%259,00 zł394,00 zł
4SanDisk Sansa Clip Plus 8GB10.97%117,00 zł315,00 zł
5SanDisk Sansa Clip Zip 4GB10.75%102,00 zł228,88 zł
6Sony NWZ-B173F 4GB8.69%199,00 zł249,00 zł
7Sony NWZ-E384 8GB7.83%199,00 zł415,85 zł
8Philips GoGear Vibe 4GB6.05%155,00 zł226,16 zł
9Sony NWZ-B172 2GB5.63%129,00 zł189,00 zł
10Sony NWZ-E585 16GB5.34%450,00 zł619,00 zł

Opis najpopularniejszych produktów

Zakup artykułów w sklepach internetowych nie może zostać przeprowadzony pod wpływem chwili. A taki z dużym prawdopodobieństwem się okaże, jeżeli zdecydujemy się na pierwszy lepszy model produktu. Pomocne okaże się sprawdzić opinie o danym modelu w internecie i w wiarygodnych rankingach. Zapraszamy więc do lektury zestawienia najbardziej pożądanych produktów w omawianej kategorii.

Apple iPod Nano (7 generacja) 16GB

„Apple

Model Apple iPod Nano (7 generacja) 16GB zdobył czołowe miejsce w rankingu na najczęściej oglądany produkt w kategorii „Odtwarzacze MP3”.

SanDisk Sansa Clip Plus 4GB

„SanDisk

Model SanDisk Sansa Clip Plus 4GB znalazł się na następnej pozycji w naszym zestawieniu. Jest to drugi najchętniej oglądany model wśród e-konsumentów.

Sony NWZ-W273 4GB

„Sony

Sony NWZ-W273 4GB to trzeci najczęściej pożądany przez e-konsumentów model w kategorii „Odtwarzacze MP3”.

SanDisk Sansa Clip Plus 8GB

„SanDisk

Na liście nie zabrakło również miejsca na uplasowany na czwartej lokacie artykuł SanDisk Sansa Clip Plus 8GB.

SanDisk Sansa Clip Zip 4GB

„SanDisk

SanDisk Sansa Clip Zip 4GB wieńczy ranking pięciu najbardziej poszukiwanych produktów w kategorii „Odtwarzacze MP3”.